DVARO

DVARO – Lietuvos žmonėms puikiai pažįstamas ir mylimas prekės ženklas. Mes kruopščiai saugome ir puoselėjame senųjų dvarų pienininkystės tradicijas, o pieno produktų gerbėjams siūlome tik skaniausius, aukščiausios kokybės bei originalių receptūrų DVARO pieno produktus.

„Dvaro“ prekės ženklas nuolat išrenkamas tarp populiariausių, vertingiausių ir sėkmingiausių lietuviškų prekės ženklų. Šio prekės ženklo gaminiai yra ne kartą pelnę aukso medalius ir nacionaliniame konkurse „Lietuvos metų gaminys“.

„Pieno žvaigždės“ su prekės ženklu „Dvaro“ gamina pieną, sviestą, rūgpienį, kefyrą, grietinę, grietinėlę, varškę, fermentinį ir varškės sūrį bei džiovintą varškės sūrį.

Didysis DVARO šeimos karalius – išskirtinio natūralaus skonio pienas. Tai mėgstamiausias pienas Lietuvoje, kurio mūsų tautiečiai išgeria daugiau nei 175 milijonus stiklinių per metus. Jo populiarumą lemia ypatingas šviežio pieno skonis ir unikali gamybos technologija, leidžianti išsaugoti tikrą pieno natūralumą ir gausybę vertingųjų baltymų.

Taip pat verta paskanauti vienintelių Lietuvoje džiovintų varškės sūrelių, legendinės DVARO grietinės ir ypač skanaus bei gyvo kefyro, pagaminto su ypatingais mūsų pačių auginamais grybo raugais. O ypatingų jūsų simpatijų jau daugelį metų sulaukia DVARO sviestas, užsienio ekspertų apdovanotas už karališką skonį, kvapą ir tekstūrą.

Daugiau: http://www.dvaro.lt/

Produktai: http://pienozvaigzdes.lt/lt/9_dvaro

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Pieno žvaigždės, AB 124665536 LT246655314 Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius I-V: 08.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Aleksandr Smagin, vadovas 8 800 55224 [email protected]

Pieno žvaigždės, AB

Įmonė "Pieno žvaigždės", įkurta 1998 metais, šiuo metu yra viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbėjų Baltijos šalyse.

Po savo vėliava ji vienija gamybos filialus: Kauno pieninę, "Panevėžio pieną", Mažeikių pieninę ir Pasvalio sūrinę.

Įmonės produktų prekyba užsiima penki regioniniai prekybos padaliniai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Mažeikiuose.

Centrinė administracija – Vilniuje.

Įmonėje dirba beveik 3000 darbuotojų.

Daugiau: http://pienozvaigzdes.lt/lt/

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės

Akcijos

Tyrimai