ESSENTIAL FOODS

Aš esu Christianas Degneris-Elsneris, ESSENTIAL FOODS įkūrėjas, ir turiu viziją pagerinti ir prailginti šunų ir kačių gyvenimą, kad ir kas jie bebūtų, kad ir kur jie bebūtų.

Aš taip pat turiu tvirtas nuostatas dėl aptarnavimo, kokybės ir, ypač, dėl to, kaip traktuojame visas gyvenančias  mūsų planetoje sielas.

Jūsų šuo ar katė džiugiai sutiks skanius, grynus ir sveikus ingredientus mūsų maiste ir jie klestės įgavę visai naujos energijos ir “joie de vivre”.

https://www.essentialfoodsgb.co.uk/

https://www.zoomaistas.lt/

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Zootaip, UAB 302482299 LT100005193118 Jankiškių g. 21, LT-02300 Vilnius I-V 8.00-18.00, VI 9.00-14.00, VII nedirbame

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Arūnas Baliukonis +370 687 34 899, +370 686 60 680 [email protected]

UAB "Zootaip" užsiima maisto ir kitų kokybiškų prekių augintiniams prekyba. Įmonė šiuo metu turi penkias ZOOBAZĖ parduotuves Vilniuje, internetinę parduotuvę www.zoomaistas.lt ir pristato prekes visoje Lietuvoje.

Zoomaistas.lt internetinėje parduotuvėje pirkėjai gali įsigyti įvairių prekių ženklų maisto katėms, šunims, graužikams ir paukščiams: Acana, Animonda, Applaws, Araton, Brit Premium, Brit Care, Calibra, Carni Love, Eukanuba, Farm Food, Farmina, Hill's, Josera, Mac‘s, Nature's Protection, Natyka, Nutra Nuggets, Nutripe, Nutrivet, Orijen, Pro Plan, Real Dog, Royal Canin, Taste of the Wild ir kt.

Šunims ir katėms galima įsigyti veterinarinės paskirties maisto Hill‘s ir Royal Canin bei kitų nereceptinių veterinarinių prekių prevencijai ir gydymui.

Taip pat zoomaistas.lt siūlo platų kraiko katėms (medienos pjuvenų, bentonitinio, silikagelio, aromatizuoto arba bekvapio) pasirinkimą, tualetų dėžutes, skanėstus, boksus, guolius, draskykles, pavadėlius, kramtalus, žaislus bei daug kitų naminių gyvūnų priežiūrai reikalingų prekių.

https://www.zoomaistas.lt/

 

Kategorijos

Parduotuvės