EUKANUBA

EUKANUBA sukūrė IAMS kompanija 1969 metais. Jos kūrėjas Paulas F Iams, EUKANUBA maistą sukūrė pagal mitybos filosofiją, kad šunys ir katės išsivystė iš mėsėdžių ir turėtų būti šeriami atitinkamai. Štai kodėl kaip pagrindinis EUKANUBA pašaro baltymų šaltinis naudojami tik aukštos kokybės gyvūniniai baltymai, daugiausia vištiena arba ėriena. Pašarų liniją sudaro ir specialios veterinarinės dietos, taip pat mityba, pritaikyta skirtingiems gyvenimo etapams, veislės dydžiui, jautrumui ir aktyvumo lygiui. 

EUKANUBA žinios ir pagarba skirtingiems šunų mitybos poreikiams kiekviename gyvenimo etape atvedė į partnerystę su veisėjais bei veterinarais, ir jų pagrindinėmis organizacijomis. EUKANUBA yra partneriai su daugeliu Europos kinologų federacijų, dirba kartu su keliomis pripažintomis ir patikimomis organizacijomis, tokiomis kaip Tarptautinė kinologų federacija.

Nepriklausomų ekspertų patikrinimai užtikrina, kad yra palaikoma aukščiausia kokybė. 

  • Naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, su gyvūninės kilmės baltymais.
  • Užtikrinta galimybė atsekti ingredientus nuo jų kilmės vietos. Pagrindinės sudedamosios dalys - baltymai, javai ir riebalai, kilę iš Europos, Naujosios Zelandijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.
  • Daromi griežti testai kiekviename gamybos etape. Iš viso 120 kokybės testų.
  • Kruopščiai parinkti tiekėjai. Daugelis tiekėjų yra ilgalaikiai partneriai, kurie dirba daug metų, bet vis dar tikrinama kiekviena iš kiekvieno tiekėjo pristatyta žaliavų partija ir reikalaujama aiškaus sertifikavimo apie visas sudedamąsias dalis.
  • Savanoriškus patikrinimus atlieka nepriklausomi ekspertai ir sertifikatai yra išduodami iš išorės. Šiuo metu EUKANUBA sertifikuota pagal pasauliniu mąstu pripažįstamą IFS maisto schemą, dažnai naudojamą žmonių maisto tiekimo grandinėje.

EUKANUBA priklauso Mars, Inc. https://www.mars.com/

Šaltiniai: 

http://www.eukanuba.com

http://www.eukanuba.lt

 

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
ŽALIOJI BANGA, UAB 133021152 LT330211515 Blindžių g. 5, Ilgakiemis, LT-53288 Kauno r. -

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Loretis Kleiza +370 37 263881 [email protected]

Prekyba EUKANUBA šunų ėdalu, IAMS kačių ėdalu.

Daugiau:

http://www.eukanuba.lt

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės