FITMIN

„Fitmin“ prekės ženklo istorija siekia 1990-uosius, kai Poplužní dvůr žemės ūkis Helvíkovice netoli Žamberko buvo grąžintas Štěpánek šeimai - bendrovės įkūrėjams. Štěpáneks, ūkininkai iš kartos į kartą, po režimo žlugimo grįžo į savo nuniokotą sodybą ir vėl pradėjo kurti šeimos verslą. Jie pradėjo auginti gyvulius, vėliau gaminti pašarų mišinius savo gyvuliams. Pradžioje produktus parduodavo tik nedideliam pažįstamų ratui.

Vėliau pastatė gamyklą pašarams gaminti ir įrengė arklides. Nuo 1998 m. pradėjo gaminti maistą šunims, o nuo 2008 m. - ir katėms. Laikui bėgant  įmonė tapo tarptautinės grupės „Dibaq“ dalimi ir perėmė jos pavadinimą. „Fitmin“ liko prekės ženklu.

Nors įmonė nedidelė ir išlaikė šeimos verslo statusą, čia įdiegtos naujausios technologijos, leidžiančios gaminti aukštos kokybės produktus. „Fitmin“ yra vienintelis čekų prekės ženklas ir vienas iš nedaugelio prekių ženklų Europoje, kuris granulių gamybai naudoja šviežią mėsą, kurios pradinis drėgnis yra 70%. Mes taip pat naudojame mechaniškai nukaulintą aukštos kokybės mėsą, kuri naudojama ir maisto perdirbimo pramonėje. Tai suteikia „Fitmin“ granulėms puikiu skonį ir kvapą, kurį įvertina net ir įnoringiausi šunys.

„Fitmin“ maisto produktai yra gaminami pagal ISO 9001: 2008 kokybės standartus, o nuo 2012 m. yra sertifikuoti pagal tarptautinį maisto standartą IFS - vieną iš svarbiausių ir plačiausiai pripažintų maisto perdirbimo pramonės sertifikatų. Bendrovė taip pat naudoja RVASVT sistemą ir ją nuolat prižiūri Čekijos Respublikos ir ES kontrolės institucijos. „Dibaq“ yra viena iš nedaugelio sektoriaus įmonių, naudojančių atsinaujinančius energijos šaltinius gaminant maisto produktus.

https://www.fitmin.com

http://www.dibaq.cz/

http://www.dibaqpetcare.com

http://www.dibaq.com/en/

https://www.thepetplus.net/

https://www.nesefauna.lt

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Nesė Fauna, UAB 123692434 LT236924314 Molėtų g. 13, Didžioji Riešė, LT-14262 Vilniaus r. I-VII 8:00-20:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Remigijus Račas +370 612 15000 [email protected]
Prekės gyvūnams
Už prekes galite atsiskaityti šiais būdais: banko pavedimu (užsakymas bus pradėtas vykdyti, gavus apmokėjimą) , grynais pinigais prekės pristatymo metu (užsakymas bus pradėtas vykdyti užsakius prekes).

Pristatymo terminas: užsakymai pateikti iki 11 val.  bus pristatyti per artimiausias 1-2 darbo dienas  nuo 8 val iki 19 val.

Nemokamai pristatysime Jums prekes, jei užsakymo suma viršija 19 EUR. Priešingu atveju, pristatymas Jums kainuos 2.90 EUR. Pristatymo kainą matysite savo Pirkinių krepšelyje.

http://www.nesefauna.lt/

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės