HILL'S

HILL'S

XX a. ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje populiarindamas „Seeing Eye™“ šunis vedlius po šalį keliavo aklas jaunuolis Morrisas Frankas su šunimi vedliu – Draugužiu. Tačiau Draugužis, vokiečių aviganis, sirgo inkstų nepakankamumu, taigi M. Frankas kreipėsi į dr. Morrisą pagalbos. Dr. Morrisas manė, kad Draugužio negalavimą lėmė prasta mityba, todėl jis sukūrė ir drauge su savo žmona Louise Morris namų virtuvėje paruošė naują naminių gyvūnų ėdalą. Vėliau Louise drauge su kitomis trimis moterimis toliau gamino ėdalą Morrisų namų rūsyje ir laikė jį „Ball™“ stiklainiuose. „Raritan Ration B“ buvo šunų ėdalo „Hill's®Prescription Diet® k/d®“ pirmtakas, specialiai sukurtas inkstų nepakankamumu sergantiems šunims.

1948 m. dr. Morrisas sudarė sutartį su Burtonu Hillu, vadovavusiu Topekoje, Kanzaso valstijoje, įsikūrusiai įmonei „Hill Packing Company“, ėmė pardavinėti šunų ėdalą nauju pavadinimu „Canine k/d®“ ir suteikė „Hill“ leidimą gaminti ėdalą pagal jo receptus.

Dr. Morriso sūnus, dr. Morrisas jaunesnysis, per ateinančius kelis dešimtmečius toliau skatino „Hill's Pet Nutrition“ plėtrą. Dr. Morrisas jaunesnysis pastebėjo, kad egzistuoja aukštos kokybės kasdienio ėdalo, kurį būtų galima naudoti moksliniams tyrimams, paklausa. Taigi jis sukūrė ir sveikiems augintiniams skirtą ėdalą. 

1976 m. „Hill's Pet Nutrition“ įsigijo „Colgate-Palmolive Company“. Šiandien „Hill's®“ ėdalo produktų galima įsigyti 86 pasaulio šalyse. 1999 m. įmonės prekybos apyvarta pasiekė 1 mlrd. JAV dolerių ir kiekvienais metais vis didėja. Viso pasaulio veterinarijos gydytojai rekomenduoja „Hill's“ produktus ir šeria jais savo augintinius daugiau, nei bet kokio kito prekės ženklo ėdalu.

Daugiau nei 150 „Hill‘s“ dirbančių veterinarų, ėdalo specialistų, technikų ir mitybos srities mokslo daktarų sukūrė prekės ženklus „Science Plan™“ ir „Prescription Diet™“, skirtus patenkinti augintinių poreikius ir tuomet, kai jie sveiki ir kai negaluoja. Kiekviena ėdalo sudedamoji dalis analizuojama ir įdedama į ėdalą tik įsitikinus, kad ji saugi. Analizuojant ėdalo sudedamųjų dalių sudėtį, įvertinami daugiau nei 100 maistinių medžiagų tam, kad augintinis gautų tiksliai tokį ėdalą, kokio jam reikia. Hill's“ ėdalo produktai pagaminti iš aukštos kokybės sudedamųjų dalių, o tyrimai patvirtina, kad raktas į geriausią augintinių sveikatą – tinkama ėdalo produktuose esančių pagrindinių maistinių medžiagų pusiausvyra. „Hill‘s“ tiekėjais gali tapti tik tie sudedamųjų dalių tiekėjai, kurių patalpos ir įranga atitinka griežtus žaliavoms taikomus „Hill‘s“ kokybės standartus. Kiekvienais metais visose gamybos vietose atliekami kokybės sistemos auditai, kurie užtikrina aukštus standartus.

Šaltiniai:

https://www.hillspet.lt

https://www.hillsvet.com

https://www.youtube.com/watch?v=4X0QuaSeEz4

 

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
MAGNUM VETERINARIJA, UAB 248345830 LT483458314 J. Urbšio g. 3, LT-35169, LT-35169 Panevėžys Pirmadieniais – penktadieniais nuo 9:00 iki 17:00 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Marijus Jankūnas Nemokama linija 8 800 50505, +370 45 502 [email protected] +370 45 502733

Didmeninė ir mažmeninė prekyba veterinariniais produktais ir medikamentais, chemijos ir dezinfekcijos priemonėmis.

Uždaroji akcinė bendrovė „Magnum Veterinarija” savo veiklą pradėjo 1994 metais. Įmonė priklauso Estijoje reziduojančiai „Magnum" grupei, veikiančiai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Suomijoje. Jau daugelį metų kompanija dirba su pasaulinėmis veterinarijos farmacijos lyderėmis Boehringer Ingelheim Vetmedica,Hill’s Pet Nutrition, Bayer AH. Įmonė taip pat atstovauja Norbrook Laboratories LimitedKela Laboratoria, LNB International Feed B.V., Jorgen KruuseDetia Degesch GmbH, Evans Vanodine, Synbiotics, Diapharm, Data Mars.

Daugiau:

https://www.magnumvet.lt

 https://www.hillspet.lt

 

Kategorijos

Parduotuvės

pigu.lt
B
assorti.lt
C
E-zoo.lt
C
fera.lt
C
senukai.lt
C

Prekės