HiQ

HiQ – ŠUNIMS IR KATĖMS

 

Aukščiausios klasės gyvūnų pašarą gaminanti AKVATERA LT, UAB 2018 gegužę į rinką išleido naują, pasaulyje analogų neturintį pašarą augintiniams HiQ, kurį pirmą kartą gyvūnų rinkos dalyviams iš įvairiausių šalių pristatė pasaulinėje gyvūnų prekių parodoje Vokietijoje „Interzoo’18”. Šiam pašarui sukurti buvo pasitelktos inovatyvios technologijos, o jo sudėtyje yra iki šiol augintinių pašarų rinkoje nenaudotų nanodalelių.

 

Visi HiQ prekės ženklu pažymėti gyvūnams skirti produktai yra sukurti pagal inovatyvią formulę ir papildyti unikaliais nanodydžio dalelių komponentais – iki itin smulkių dalelių apdirbtu natūraliu mineralu ir veikliųjų medžiagų kompleksu bei tyru kokosų aliejumi, kurie užtikrina pilnavertę augintinių mitybą ir tinkamą jų organizmo funkcionavimą. Be to, dalis HiQ pašarų pritaikyti kukurūzų netoleruojantiems ir kviečiams bei jų glitimui alergiškiems gyvūnams.

 

 

 

 

Daugiau:

https://akvatera.eu

http://kikagroup.lt

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
AKVATERA LT, UAB 135058950 LT350589515 Dievogala, Zapyškio sen., LT-53424 Kauno r. -

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Darius Šumskis +370 700 55005 [email protected] 8~37 37 407 536

AKVATERA LT, UAB – moderni, specializuota gyvūnų augintinių pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 m. Gamyklos įrengimai yra vieni moderniausių Šiaurės Europoje. Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir gaminti aukščiausios kokybės produktus už optimalią kainą. Platų gaminių asortimentą su originaliais ir užsakovų prekiniais ženklais AKVATERA LT, UAB tiekia stambiausiems Lietuvos prekybos tinklams, zoo prekių parduotuvėms, eksportuoja į Švediją, Lenkiją, Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną, Ispaniją, Graikiją, Latviją, Estiją, Daniją, Olandiją, Iraną, Kiprą, Rumuniją, Bulgariją, Maltą, Vengriją, Slovakiją, Singapūrą, Malaiziją, Honkongą, Šri Lanką, Saudo Arabiją, Egiptą, Izraelį, Pietų Korėją, Turkiją, Ukrainą. AKVATERA priklauso KIKA įmonių grupei.

KIKA GROUP, UAB valdo 71 specializuotą gyvūnų prekių parduotuvę KIKA visoje Lietuvoje ir 43 parduotuves Estijoje. Šiuo metu KIKA yra žinomiausias ir didžiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje. 2018 metais apjungus ZOO PLANET ir KIKA parduotuves, KIKA tapo didžiausiu gyvūnų prekių parduotuvių tinklu ir Estijoje.

https://akvatera.eu

http://kikagroup.lt