Huggies

 

Huggies nuoširdžiai tiki apkabinimų galia, štai kodėl visos Huggies sauskelnės ir servetėlės yra įkvėptos Jūsų.

Huggies sauskelnės Pants Elite Soft

Sauskelnės Elite Soft - švelnios kaip mamos apkabinimas,  pagamintos iš medžiagų su mikroporomis, kurios leidžia odai kvėpuoti bei absorbuojančiais kanalais, kurie sugeria drėgmę per kelias sekundes ir padeda išsaugoti kūdikio odą sausą. Su Huggies Elite Soft Pants sauskelnėmis vaikai gali drąsiai tyrinėti pasaulį, nes jos turi elastinį juosmenį, kuris patogiai apgaubia mažytį pilvuką, o indikatoriaus juostelė, kuri keičia spalvą, informuoja tėvelius, kai laikas keisti sauskelnes.

HUGGIES sauskelnės Pants

Šios sauskelnės-kelnaitės, patiks tiek tėvams tiek mažyliams, nes suteikia didelę judėjimo laisvę. Vaikai gali drąsiai ir patogiai tyrinėti pasaulį, nes šios sauskelnės puikiai prisitaiko prie besikeičiančių mažylių pilvukų. Po valgio, kuomet pilvukas tampa didesnis, tuo pačiu, dėka elastinio juosmens, padidėja ir sauskelnės. Sauskelnių absorbuojantis sluoksnis sugeria drėgmę per kelias sekundes ir pasirūpina, kad mažylio oda būtų sausa dieną ir naktį. Sauskelnės pagamintos iš minkštų medžiagų su mikroporomis, kurios leidžia odai kvėpuoti. Huggies Pants sauskelnės užmaunamos taip pat lengvai, kaip paprastos kelnaitės, o numaunamos - atiklijavus lipdukus šonuose.

HUGGIES sauskelnės Classic

Huggies Classic sauskelnės suteiks jūsų kūdikiui patikimą apsaugą bei komfortą. Absorbuojančioje medžiagoje skystis tolygiai paskirstomas sauskelnių viduje ir visiškai apsaugo nuo pratekėjimo, o sauskelnių paviršius yra visiškai pralaidus orui, todėl kūdikio oda visuomet išliks sausa. Patogios daugkartinio tvirtinimo detalės leidžia saugiai pritvirtinti sauskelnes tiek kartų, kiek reikia, net jei naudojate losjoną ar miltelius.

HUGGIES sauskelnės Ultra Comfort

Nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų, berniukai ir mergaitės yra labai skirtingi. Vaikams reikia sauskelnių, pritaikytų pagal fiziologines savybes ir užtikrinančių patikimą apsaugą. Sauskelnių “Huggies Ultra Comfort” išskirtinis stilingas  "Disney" dizainas sukurtas specialiai berniukams ir mergaitėms. Pagrindinis šių sauskelnių išskirtinumas, kad mergaičių sugeriamasis sluoksnis koncentruotas labiau į centrą, o berniukų – į priekį. Elastingas švelnus juosmuo ypač gerai priglunda. Itin minkštas vidinis sluoksnis sugeria drėgmę akimirksniu ir sulaiko skystį viduje. specialiai sukurtos medžiagos su mikroporomis leidžia odai "kvėpuoti".

HUGGIES sauskelnės Little Swimmers

Specialios mažųjų plaukikų sauskelnės! Šios kelnaitės sulaiko „didelius netikėtumus“ ir apsaugo nuo jų baseino vandenį! Tai vienkartinės maudymosi kelnaitės, jos vandenyje neįmirksta ir neprisisiurbia vandens kaip įprastos sauskelnės! Elastingos šoninės juostelės leidžia mažajam plaukikui nevaržomai judėti vandenyje!
Nepamirškite paimti šių sauskelnių savo vaikui, kai eisite į baseiną, vandens parką, vandens procedūras ir paplūdimį!

HUGGIES sauskelnės PULL UPS

Sauskelnės-kelnaitės HUGGIES Pull-Ups - Išmintingos sauskelnės! Pull-Ups ("Kelk aukštyn") sauskelnės-kelnaitės sukurtos specialiai besimokantiems sėsti ant puoduko. Priekinėje dalyje yra See 'n Learn ("Žiūrėk ir mokykis") paveiksliukai, kurie išnyksta nuo drėgmės. Užmaunamos ir nuimamos kaip tikros apatinės kelnaitės. Lengvai atsegami šonai. Laidžios orui, kad odelė išliktų sausa ir sveika.

HUGGIES sauskelnės DryNites

Sauskelnės-kelnaitės HUGGIES Drynites sukurtos siekiant padėti vaikui išsigydyti enurezę (šlapimo nelaikymas naktį).
Naktį šlapimo nelaiko daugelis 4–14 metų amžiaus vaikų. Huggies DryNites – tai nepastebima pagalba visiems jiems! Puikiai sugeria skystį, apsaugodamos ir vaiką, ir patalynę! Iš pažiūros šios sauskelnės nesiskiria nuo apatinių kelnaičių. Vaikas jas gali lengvai nešioti po pižama arba viršutiniais rūbais. Nepastebimos, bet skystį puikiai sugeriančios naktinės kelnaitės leidžia vaikui nedvejojant vykti į stovyklą arba pernakvoti pas draugus. Apie naktinę enurezę niekas nesužinos.

Išsirinkite tinkamiausias HUGGIES drėgnas servetėles iš gausaus asortimento, kuriame rasite tiek būtent kūdikiams sukurtas, tiek kasdieniniam naudojimui skirtas servietėles.

Gamintojas :  Kimberly-Clark

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
EUGESTA, UAB 121539735 LT215397314 Kibirkšties g. 8, LT-02242 Vilnius, Lietuva I-IV 08:00-12:00 ir 12:45-17:00, V 08:00-12:00 ir 12:45-16:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Kęstutis Stabingis, CEO & Founder +370 5 239 77 39 [email protected]

EUGESTA, UAB

Produktus tiekiame į daugiau kaip 19 000 pardavimo vietų Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos rinkose

Mūsų portfelis apima skirtingas kategorijas, todėl galime pasiekti geriausią kainos ir kokybės santykį, remdamiesi masto ekonomija. Partnerių skaičius toje pačioje kategorijoje leidžia mums efektyviai paskirstyti dėmesį ir išvengti nereikalingos konkurencijos. Mūsų stiprybė – KŪRYBIŠKUMAS!

Esame įgiję ilgalaikę platinimo patirtį bendradarbiaudami su pasauliniais FMCG prekių ženklų atstovais. Dvidešimt metų dirbame su pasauliniais lyderiais, ir dabar, išmanydami vietos rinką, ją galime efektyviai derinti su geriausiomis pasaulio praktikomis.

Daugiau:

http://www.eugesta.lt

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės