JOSERA

 

JOSERA produktai pagaminti ir patikrinti naudojant Rizikos veiksnių analizės ir svarbųjų valdymo taškų (HACCP) sistemą. Bendrovės laboratorijoje nuolat tikrinama produktų kokybė. Be to, pasirūpinta, kad nepriklausomos akredituotos institucijos sertifikuotų ne tik JOSERA bendrovę, bet taip pat, kad visuose gamybos etapuose būtų patikrinti produktai. Bendrovė laikosi griežtų kokybės reikalavimų, kurie dažnai būna griežtesni už nustatytuosius teisės aktais, tad žaliavines medžiagas perka tik iš rinktinių ir sertifikuotų tiekėjų, kurie pateikia žaliavų dokumentus. Ne vienerius metus trunkantis bendradarbiavimas su pagrindiniais mūsų partneriais patvirtina – taip pat kaip ir pardavimuose – kad sąžiningas bendravimas yra naudingas visoms susijusioms šalims.

Kurdami naujus produktus ir rengdami gamybos koncepcijas mūsų tyrimų skyriuose dirba veterinarai, biologai, chemijos specialistai, žemės ūkio inžinieriai ir žemės ūkio specialistai. Mes remiamės  ne tik savo moksliniais tyrimais, bet taip pat tarptautinių tyrimų rezultatais.  Savo gamybos procesams mes naudojame pažangias technologijas, todėl tikslumas neatsiejamas nuo kasdienės mūsų veiklos.

JOSERA yra šeimos valdoma įmonė sėkmingai dirbanti gyvulių mitybos ir maisto produktų segmentuose jau daugiau kaip 70 metų. Tvarus vystymasis, inovacijos, atsakomybė bei sauga yra bendrovės principai ir augimo pagrindas. Kompaniją įkūrė Joseph ir Pauline Erbacher Antrojo pasaulinio karo metu Weilbach kaime,  Žemutinėje Frankonijoje.

Šaltiniai

http://www.josera.com

http://www.josera-agri.lt

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
VETFARMAS, UAB 158894285 LT588942811 Paukštininkų g. 4B, LT-56161 Kaišiadorys I-IV 08:00-17:00, V 08:00-16:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Andrius Uptas +370 346 67626 [email protected] +370 346 67626

VETFARMAS, UAB

Vienintelis oficialus JOSERA atstovas Lietuvoje. Uždaroji akcinė bendrovė "Vetfarmas" įkurta 1993 metais. Bendrovės veikla - didmeninė prekyba veterinariniais vaistais, vakcinomis, biocidais, veterinariniais instrumentais, pašarais bei pašarų priedais. "Vetfarmas" - didmeninė įmonė, dirbanti veterinarams, gyvulių augintojams, zoo prekių parduotuvėms ir veterinarinėms vaistinėms. 

Daugiau:

http://www.vetfarmas.lt

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės