Moony

Unicharm - viena geriausių sauskelnes gaminančių japonų kompanijų, pelnanti vis didesnį populiarumą visame pasaulyje. Šios kompanijos ekologiškos sauskelnės gaminamos iš geriausios rūšies medžiagų, pagal aukštus Japonijos vyriausybės reikalavimus.

Japoniškos Moony sauskelnės - tai sauskelnės iš natūralaus pluošto, kvėpuojančios, minkštos ir itin gerai sugeriančios, nekeliančios alerginių reakcijų. Beveik kiekvienai mamytei tenka susidurti su vaikučių odelių bėrimais, kuriuos sukelia sauskelnės. Nuo odelių bėrimų vaikutis tampa neramus, blogai miega. Moony sauskelnės pagamintos iš natūralių medžiagų, nesukeliančių alerginių reakcijų.

Unicharm panaudojo geriausias technologijas, kad šios sauskelnės taptų itin gerai sugeriančios, bet kartu plonos ir minkštos. Sauskelnės sukurtos taip, kad skystis patenka į specialų absorbuojantį sluoksnį ir nesiliečia su mažylio oda.

Savybės:

 • Unikalios sudėties: lengvos, plonos, kvėpuojančios, nealergizuojančios. Idealiai tinka miegui, ilgiems pasivaikščiojimams, kelionėms.
 • Išorinis sauskelnių sluoksnis kvėpuoja
 • Idealiai sugeria
 • Sugeriantis sluoksnis platus ir plastiškas
 • Anatominės formos - nevaržo kūdikio judesių. Sauskelnės nespaudžia kūdikio pilvuko ar kojyčių. Speciali guma apsaugo nuo sauskelnių pasislinkimo ir pratekėjimo, idealiai sugeria.
 • Dvigubos apsauginės klostės apsaugo nuo pratekėjimo, bet nesukelia nepatogumo jausmo
 • Indikatorius parodo, kada laikas keisti sauskelnes - kai kurie sauskelnių modeliai rūpestingai praneša mamai, kad metas keisti sauskelnes.
 • Moony sauskelnės apsaugo nuo mikrobų - speciali antibakterinė medžiaga išlaiko  Jūsų kūdikio odelę sausą ir sveiką, neleidžia mikrobams jos pažeisti.
 • Pagamintos iš natūralios medvilnės arba eukalipto celiuliozės pluošto.
 • Sauskelnės, skirtos naujagimiams, neuždengia kūdikio bambutės, apsaugo nuo dirginimo ir greitina gijimą.
 • Skirtos vaikams nuo 4 iki 8 kg
 • Pagamintos Japonijoje, remiantis ilgamete patirtimi.

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Kobus UAB 304285464 LT100011602119 Mituvos g. 5 B korpusas, LT-50132 Kaunas I-V 12:00 – 18:00; VI - VII nedirba

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Edvinas Vilius, Vadovas +370 700 77870 [email protected]

Kobi.lt – neseniai į rinką įsiliejusi internetinė parduotuvė, prekiaujanti japoniškomis sauskelnėmis. Įmonės tikslas — pristatyti Baltijos šalių rinkai natūralias, kokybiškas japoniškas sauskelnes už geriausią kainą. Įmonės pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai, jis kilo iš japonų kalbos žodžio „yorokobi“ (liet. džiaugsmas).

Apie Kobi.lt

Siekiame kokybiško ir greito aptarnavimo, draugiško bendradarbiavimo ir Jūsų pasitenkinimo gauta preke. Tam, kad pasiektume šį tikslą, suformavome 8 patyrusių, jaunų bei perspektyvių skirtingų sričių specialistų komandą, kuri daro viską, kad Jums būtų skirtas ypatingas dėmesys. Prekiaujame tik originaliomis, tiesiai iš Japonijos atvežtomis Whito, Merries, Moony, Moony Natural ir Goo.N sauskelnėmis, todėl nusivilti dėl sauskelnių kokybės Jums tikrai neteks! Tikime, kad ilgainiui tapsime Jūsų mylima parduotuve, o Jūs — mūsų lojaliais klientais! Savo konkurenciniu pranašumu laikome komandos vieningumą, turimas žinias bei įgūdžius.

Kategorijos

Parduotuvės

b-a.eu
B
pigu.lt
B
1a.lt
C
assorti.lt
C
babycity.lt
C
barbora.lt
C
Kobi.lt
C
senukai.lt
C

Prekės