NATURE'S PROTECTION

NATURE'S PROTECTION

Aukščiausios kokybės Super Premium klasės sausi ir šlapi pašarai katėms ir šunims.  

„Nature’s Protection“ svarbiausia – užtikrinti kokybę. Tai esminis principas ir jam nebus daroma jokių išimčių. „Kokybė“ – visa apimanti sąvoka, ji galioja parenkant geriausias sudedamąsias dalis, gaminamiems produktams ir ištikimiems klientams teikiamoms paslaugoms.

  • Aukščiausio lygio gamyklą kasmet tikrina žinomas Tikrinimo institutas (TUV) Vokietijoje, o produktai ne kartą buvo oficialiai apdovanoti.
  • Geriausios sudedamosios dalys gaunamos iš sertifikatus turinčių tiekėjų, jie nuolat stebimi gamintojo ir stebi išorinės laboratorijos.
  • Jokiuose produktuose nenaudojamos genetiškai modifikuotos medžiagos.
  • „Nature’s Protection“ paprastame, suprantamame produktų asortimente – daugybė naudingų produktų, atitinkančių ypatingus šuns ar katės mitybos poreikius įvairiais gyvenimo etapais bei įvairiomis gyvenimo būdo ir ypatingų aplinkybių sąlygomis.
  • Tarptautiniai gyvūnų mitybos, veterinarijos ir gamybos technologijų ekspertai subūrė jėgas, kad sukurtų inovatyvią „Nature’s Protection“ produktų seriją. 

 „Nature’s Protection“ siekia būti kuo arčiau gamtos, o tai reiškia, jog visą dėmesį turi skirti, kad šunys ir katės ėstų kaip plėšrūnai. Tokia jų prigimtis. Katės yra tikros plėšrūnės, o šunys gali išgyventi ir ėsdami kaip visaėdžiai, tačiau jie daug geriau jaučiasi šeriami kaip plėšrūnai. Neužtenka, kad šunys tik vos išgyventų, todėl reikia juos šerti kuo geriausiai! Šunį ar katę šerti kaip plėšrūną nereiškia, kad jie turi ėsti tik mėsą. Tai reiškia, kad baltymų šaltinis, iš kurio jie gauna medžiagų apykaitai ir organizmui palaikyti būtinas amino rūgštis, turi būti mėsa, o ne grūdinės kilmės produktas (pavyzdžiui, soja). Todėl visuose „Nature’s Protection“ mitybos produktuose yra tik iš mėsos gaunami baltymai.

Šaltinis:

https://www.naturesprotection.eu

https://www.kika.lt/

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
AKVATERA LT, UAB 135058950 LT350589515 Dievogala, Zapyškio sen., LT-53424 Kauno r. -

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Darius Šumskis +370 700 55005 [email protected] 8~37 37 407 536

AKVATERA LT, UAB – moderni, specializuota gyvūnų augintinių pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 m. Gamyklos įrengimai yra vieni moderniausių Šiaurės Europoje. Naujausios specializuotos gyvūnų pašarų gamybos technologijos, profesionalų iš Europos konsultacijos, aukščiausios kokybės žaliavos suteikia galimybę sukurti receptūras ir gaminti aukščiausios kokybės produktus už optimalią kainą. Platų gaminių asortimentą su originaliais ir užsakovų prekiniais ženklais AKVATERA LT, UAB tiekia stambiausiems Lietuvos prekybos tinklams, zoo prekių parduotuvėms, eksportuoja į Švediją, Lenkiją, Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną, Ispaniją, Graikiją, Latviją, Estiją, Daniją, Olandiją, Iraną, Kiprą, Rumuniją, Bulgariją, Maltą, Vengriją, Slovakiją, Singapūrą, Malaiziją, Honkongą, Šri Lanką, Saudo Arabiją, Egiptą, Izraelį, Pietų Korėją, Turkiją, Ukrainą. AKVATERA priklauso KIKA įmonių grupei.

KIKA GROUP, UAB valdo 71 specializuotą gyvūnų prekių parduotuvę KIKA visoje Lietuvoje ir 43 parduotuves Estijoje. Šiuo metu KIKA yra žinomiausias ir didžiausias gyvūnų prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje. 2018 metais apjungus ZOO PLANET ir KIKA parduotuves, KIKA tapo didžiausiu gyvūnų prekių parduotuvių tinklu ir Estijoje. 

Daugiau:

https://akvatera.eu

http://kikagroup.lt

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės