NUTELLA

„Nutella" istorija

„NUTELLA" gimė kaip gudri išeitis iš keblios padėties, Antrojo pasaulinio karo metais nutrūkus kakavos tiekimui.
Pietro Ferrero, išradingas konditeris iš Pjemonto Italijoje, sumaišė saldžią pastą iš lazdynų riešutų, cukraus ir trupučio anuomet deficitinės kakavos. Iš gautos pastos jis nulipdė kepalą, kurį buvo galima raikyti griežinėliais ir patiekti ant duonos, o savo kūrinį pavadino „Giandujot" – pagal garsaus vietinio karnavalo personažą. 1946 metų gegužės 14-ąją buvo oficialiai įkurta „Ferrero" įmonė*.
 
*„Ferrero Group" tai istorija apie talentingą ir atkaklią italų šeimą iš Pjemonto krašto. 
2013–2014 finansiniais metais „Ferrero Group" pasiekė bendrą 8,4 milijardų eurų apyvartą. „Ferrero Group" dirba daugiau nei 34 000 žmonių 53 šalyse, visame pasaulyje ji turi 20 gamyklų, iš kurių 3 yra „Ferrero" socialinės įmonės Afrikoje ir Azijoje, ir 9 žemės ūkio bendroves. „Ferrero Group" produktai parduodami daugiau nei 160 šalių;
 
1951 m. gardžioji „Giandujot" pasta buvo perdaryta į naują produktą, kurį buvo galima lengvai užtepti ant duonos; jis buvo pavadintas „SuperCrema" (ir tapo „Nutella" pirmtaku).
 
„Nutella“ pradininko Gianduja kremo recepte buvo 71,5 % lazdyno riešutų ir 19,5 % šokolado.
 
1964 m. pasitelkęs išradingumą, Pietro Ferrero sūnus Michele bandymų ir klaidų metodu pagerino receptą ir pagamino patį pirmąjį naujoviško lazdynų riešutų ir kakavos kremo stiklainį – tiesa, iš pradžių be pavadinimo. Taigi Michele dar kartą pasitelkė kūrybiškumą ir sugalvojo puikų sprendimą: garsiausias pasaulyje kremas tapo „Nutella".
 
 
1965 m. „Nutella" pasiekė Vokietiją, ir ta ypatinga proga buvo sukurtas su niekuo nesupainiojamas ir visiems labai patikęs stiklainis. Vokiečiai gardųjį kremą pamilo akimirksniu.

1966 m. „Nutella" toliau plečia savo gerbėjų gretas Europoje ir su didžiuliu pasisekimu pristatoma Prancūzijos rinkai.

1978 m. Užkariavusi Europą, „Nutella" išsilaipino Australijoje: pirmoji gamyklą už Europos ribų atsidarė Litgou, netoli Sidnėjaus.

Oficialiai „Nutella“ žymimas kaip lazdyno riešutų kremas. Pagal Italijos įstatymus, jis negali būti vadinamas šokoladiniu kremu, nes sudėtyje nėra pakankamas kiekis kakavos. Šio kremo gamybai „Ferrero“ kompanija sunaudoja 25 proc. lazdynų riešutų pasaulinės gavybos.

Šiuo metu gaminamo „Nutella“ kremo sudėtis skirtingose šalyse gali nežymiai skirtis.

Įdomybės

- Per vienerius metus pagaminto „Nutella" kremo užtektų 1,8 kartus apjuosti Žemės rutulį.

- Per vienerius metus pagamintos „Nutella" kiekis sveria tiek pat, kiek Empire State Building dangoraižis.

Kaip gaminamas šokoladinis kremas NUTELLA ?

Šaltiniai:

https://www.nutella.com/lt/lt

https://lt.wikipedia.org/wiki/Nutella

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
EUGESTA, UAB 121539735 LT215397314 Kibirkšties g. 8, LT-02242 Vilnius, Lietuva I-IV 08:00-12:00 ir 12:45-17:00, V 08:00-12:00 ir 12:45-16:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Kęstutis Stabingis, CEO & Founder +370 5 239 77 39 [email protected]

EUGESTA, UAB

Produktus tiekiame į daugiau kaip 19 000 pardavimo vietų Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos rinkose

Mūsų portfelis apima skirtingas kategorijas, todėl galime pasiekti geriausią kainos ir kokybės santykį, remdamiesi masto ekonomija. Partnerių skaičius toje pačioje kategorijoje leidžia mums efektyviai paskirstyti dėmesį ir išvengti nereikalingos konkurencijos. Mūsų stiprybė – KŪRYBIŠKUMAS!

Esame įgiję ilgalaikę platinimo patirtį bendradarbiaudami su pasauliniais FMCG prekių ženklų atstovais. Dvidešimt metų dirbame su pasauliniais lyderiais, ir dabar, išmanydami vietos rinką, ją galime efektyviai derinti su geriausiomis pasaulio praktikomis.

Daugiau:

http://www.eugesta.lt

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės