Omron

OMRON Healthcare yra lyderis tarp arterinio kraujo spaudimo prietaisų gamintojų.

Šaltinis: https://www.omron.com/

Kraujospūdžio matuokliai

OMRON kraujospūdžio matuokliai - kliniškai patvirtinti, aukšto tikslumo ir kokybės kraujo spaudimo matuokliai. OMRON siūlo rinktis iš daugybės kraujospūdžio matuoklių : nuo paprasčiausio pusautomačio iki naujausios technologijos matuoklių su programine įranga, naudojamų medicinos įstaigose. Dėl pažangiausių technologijų bei aukštos kokybės medžiagų, naudojamų produkcijos gamyboje, OMRON matuokliai yra tikslūs, patikimi ir ilgaamžiai. Omron kraujospūdžio matuoklių tikslumas patvirtintas klinikiniais tyrimais ir pripažintas svarbiausių pasaulinių hipertenzijos institucijų. Kliniškai įrodyta, kad OMRON matuokliai kraujospūdį išmatuoja tiksliau nei tradicinis mechaninis matuoklis su stetoskopu.

Kraujospūdžio matuoklių asortimentas: riešiniai kraujospūdžio matuokliai, pusiau automatiniai kraujospūdžio matuokliai, automatiniai kraujospūdžio matuokliai.

Inhaliacinė terapija

OMRON inhaliatoriai yra vieni iš labiausiai patikimų ir paprastų priemonių inhaliacinėje terapijoje, leidžiantys pasiekti aukštą klinikinį efektą. Nauja, aukštos kokybės OMRON kompresorinių inhaliatorių grupė, skirta visiems gyvenimo atvejams: tiek namie, tiek automobilyje.

Kūno skausmo malšinimas

OMRON skausmą mažinantys prietaisai yra pagrįsti Trigubo poveikio stimuliacijos technologija, kuri padeda:

- Užblokuoti skausmą perduodančius impulsus

- Skatina skausmą mažinančių endorfinų išsiskyrimą (natūralūs skausmo žudikai)

- Pagreitina kraujo cirkuliaciją (dėl pakartotinio raumenų susitraukimo ir atsipalaidavimo).

Kaip jie veikia?

Mūsų kūnas išskiria labai silpną elektros srovę įvairiose kūno dalyse (bioelektra). Masažuokliuose naudojami silpni elektros impulsai, kurie suderinti su natūralia organizmo bioelektrine sistema, stimuliuoja kūno skausmo mažinimo mechanizmus. Šis procesas padeda blokuoti skausmą perduodančius impulsus ir paskatina skausmą malšinančių endorfinų išsiskyrimą (natūralūs skausmo žudikai).

OMRON MASAŽUOKLIUOSE (elektroniniai nervų stimuliatoriai) yra kliniškai patvirtinta technologija, kuri švelniai padeda sumažinti raumenų skausmą.

Temperatūros matavimas

Naktis ar diena, OMRON švelnus būdas išmatuoti temperatūrą

Kūno svorio valdymas

Kūno sudėties analizatorių asortimentas: kūno sudėties matuokliai su svarstyklėmis, svarstyklės

Fizinio aktyvumu kontrolė

Pasiekite savo tikslą - 10.000 žingsnių per dieną ir fiksuokite savo aktyvumą su Omron žingsniamačiu!

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Ringitas, UAB 134307345 LT343073417 Rietavo g. 8, LT-48258 Kaunas I-V 09.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Laimis Sasnauskas, Vadovas +370 686 55302 [email protected] +370 37 230705
UAB „RINGITAS" yra oficialus Japonų firmos OMRON atstovas Lietuvoje. Jau 12 metų mes užsiimame didmenine prekyba medicinos technika ir medicinos reikmenimis. Esame vieni iš lyderių šioje srityje. OMRON tikslas - „Sveikata visiems", tad mes prekiaujama produktais, kuriuos galima naudoti , tiek gydymo įstaigose, tiek namuose.
 
Trumpa įmonės istorija:
 
UAB RINGITAS įsteigta 1994 metais gruodžio 21 d. Įmonės atsiradimas - tai grupės kolegų bendro darbo rezultatas.
1995 metais kovo 15 dieną UAB RINGITAS iš SAM gavo licenziją užsiimti didmenine prekyba farmacijos produktais.
1998 metais įmonė tapo vienos didžiausių burnos higienos priemonių gamintojos šveicarų firmos TRISA Dental Division platintoju Lietuvoje.
2000 metais UAB RINGITAS tapo didžiausios pasaulyje medicinos technikos gamintojos japonų firmos Omron Healthcare Co. Ltd. atstovu Lietuvoje.
2004 metais buvo nuspręsta atsisakyti didmeninės prekybos vaistais ir savo veiklą koncentruoti į kokybiškus medicinos technikos ir burnos higienos produktus, jų registraciją, atstovavimą, reklamą bei didmeninę prekybą.
Mes siekiame, kad mūsų parduodami produktai būtų tik aukščiausios kokybės , kad Jūs galėtumėte džiaugtis įsigiję juos.
 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės