ORIJEN

ORIJEN - šunims ir katėms biologiškai tinkantis maistas. Gamintojas: CHAMPION PETFOODS, KANADA.

ORIJEN gaminamas tik iš šviežių vietinės kilmės produktų. Sudėtyje yra 85 proc. mėsos. Ją pristato patikimi vietiniai tiekėjai. Paukštiena iš prerijų fermų, raudona mėsa iš Alberta rančų, netoli Vankuverio Ramiajame vandenyne sugauta žuvis - tai produktai, kurie biologiškai tinka gyvūnų maistui. Maistas gaminamas tik savose virtuvėse.

Šaltiniai:

https://www.championpetfoods.com

https://www.orijen.ca

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Kaivana, UAB 133983057 LT339830515 Veiverių g. 71, LT-46355 Kaunas -

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Algirdas Gelžinis 8 699 27 408 [email protected] 8 37 337 022

KAINAVA, UAB Įkurta 1994 metais Lietuvoje. Pagrindines veiklos kryptys yra prekių gyvūnams importas ir distribucija, taip pat įmonė turi du modernius veterinarijos centrus, kur veikia veterinarijos vaistinės, klinikos, gyvūnų prekių parduotuvės ir kirpyklos gyvūnams. Įmonė UAB Kaivana importuoja geriausius produktus gyvūnams iš viso pasaulio ir platina juos Baltijos šalyse. 2015 metais mes pasiekėme 4mln eur apyvartą ir pardavėme apie 3000t įvairiausių prekių gyvūnams Baltijos regione. Pirmasis mūsų partneris buvo Vafo Praha s.r.o. Daugiau kaip 50% UAB Kaivanos asortimento apyvartos sudaro Vafo Praha s.r.o. produktai.

Didžioji dalis zooprekių gamintojų, kuriuos mes atstovaujame, yra šeimyninio verslo kompanijos. Verslo modelis, kuriamas šeimos, dažniausiai yra pasirenkamas, siekiant tiesiogiai ir betarpiškai kontroliuoti prekės kūrimo, gamybos ir paskirstymo procesus bei jausti visišką atsakomybę už prekių pristatymą į tolimiausias pasaulio šalis ir miestus.

Todėl mes Lietuvoje reprezentuojame ilgalaikes kokybės ir verslo etikos tradicijas, perduodamas iš kartos į kartą. Pristatome tai, ko negali pasiūlyti didieji gamintojai: daugiau dėmesio klientui, artimesnio bendradarbiavimo, greitos reakcijos į išaugusius klientų reikalavimus.

UAB „Kaivana“ atstovaujamos įmonės gana nedidelės, tačiau rinkoje gerai žinomos savo ilgalaike reputacija, kurią užtikrina nepriekaištinga produktų kokybė, patikimumas ir, be abejo, pats svariausias įrodymas – geresnė augintinio savijauta ir glaudesnis ryšys su šeimininku.

Daugiau:

http://www.kaivana.lt

 

Kategorijos

Parduotuvės

pigu.lt
B
1a.lt
C
assorti.lt
C
E-zoo.lt
C
fera.lt
C
senukai.lt
C
Zookaralyste.lt
C

Prekės