PASAKA Amber pasta

Minkštųjų kviečių makaronai „Pasaka“ yra gaminami iš rinktinių aukščiausios kokybės kviečių miltų, pagal specialią technologiją, puoselėjant senas gamybos tradicijas. Specialus gamybos procesas užtikrina, kad teisingai verdami makaronai nesulimpa, neištyžta, išsaugo natūralų skonį ir auksinę spalvą. Juose nėra sintetinių priedų. Šiuose makaronuose yra B grupės vitaminų, kurie būtini tinkamam virškinimo trakto funkcionavimui, taip pat yra vitamino E ir baltymų, būtinų žmogaus organizmui. Verdami makaronai išlaiko maistinę vertę, grūdo vertingąsias savybes, patiekalams suteikia ypatingą skonį.

Pasak makaronus „Pasaka“ gaminančios įmonės vadovo Mariaus Dužino, tradicinių produktų populiarumas rodo, kad žmonės vertina Lietuvos gamintojų įdirbį ir tradicijas, o tėvų patirtį, susijusią su prekės ženklais, vaikai perima tarsi pasaką.

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Amber pasta, UAB 134790132 LT347901314 Panerių g. 5, LT-48337 Kaunas I-V 08.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Marius Dužinas, Vadovas + 370 65216650 [email protected]

UAB „Amber pasta“ yra didžiausia ir moderniausia makaronų gamintoja Lietuvoje ir viena didžiausių Baltijos valstybėse. Kartu su UAB „Malsena Plius“, AS „Rigas Dzirnavnieks“ ir AS „Balti Veski“ priklauso vienai didžiausių grūdų perdirbimo įmonių grupių Baltijos šalyse – „Baltic Mill“.

Įmonė savo veiklą pradėjo 1996 m. Kauno raj., Babtuose, įregistravus uždarąją akcinę bendrovę „Gintarinis amžius“.

2004 m. 50 % įmonės akcijų įsigijo AB „Malsena“ – viena stambiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo pramonės įmonių Lietuvoje, gamybinis padalinys iš Kauno raj. persikėlė į Panevėžį. 2005 m. lapkričio mėn. įmonė „Gintarinis amžius“ pervadinta į UAB „Amber pasta“.

Panevėžyje makaronai buvo pradėti gaminti moderniausia šveicariška trumpų makaronų gaminimo įranga „Bühler“, kurios dėka, įmonės pajėgumai išaugo net 5 kartus. 2006 m. balandžio mėnesį pradėjo veikti nauja moderni spagečių gaminimo linija „Bühler“. Tai buvo pirmoji ir vienintelė spagečių gamybos linija Baltijos šalyse.

Daugiau: https://www.pasta.lt/

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės