PEPSI

Pepsi – yra gazuotas nealkoholinis gėrimas, gaminamas JAV kompanijos „PepsiCo“. Pirmasis toks gėrimas buvo sukurtas 1893 m. ir vadintas Brad’s Drink, 1898 m. pervadintas į Pepsi-Cola, o dabartinį pavadinimą įgavo 1961 m.

Šį gėrimą 1893 m. išrado JAV farmacininkas Caleb Bradham savo vaistinėje ir vadino jį „Brad’s Drink“. 1898 m. gėrimą jis pervadino į „Pepsi-Cola“, nes gamyboje buvo naudojamas fermentas pepsinas ir kolamedžio riešutas. Taip pat recepte buvo cukrus ir vanilė.

Nuo aštunto XX a. dešimtmečio „Pepsi“ stipriai konkuruoja su panašiu gėrimu „Coca-Cola“.

Daugiau: https://lt.wikipedia.org/wiki/Pepsi

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Kalnapilio - Tauro grupė, UAB 121958128 LT219581219 Didlaukio g. 69 B, Vilnius I-V 08.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Marijus Kirstukas, vadovas +370 5 262 7526 [email protected]

„PepsiCo Europe“

PepsiCo Europe“ – tai viena pirmaujančių Europoje maisto produktų ir gėrimų bendrovių. Įdarbindama 60 000 darbuotojų ir turinti beveik 900 milijonų vartotojų, apimanti 11 laiko juostas ir 45 valstybes, bendrovė vykdo savo veiklą, nusidriekusią nuo Rusijos iki Portugalijos ir nuo Turkijos iki Norvegijos.

Beveik 13 milijardų JAV dolerių grynojo pelno gaunanti „PepsiCo Europe“ teikia rinkai daugelį visame pasaulyje žinomų prekės ženklų, pavyzdžiui, „Quaker Oats“, „Tropicana“, „Gatorade“, „Walkers“, „Lay’s“ ir „Pepsi-Cola“, taip pat populiarius vietinius prekės ženklus, pavyzdžiui, „Walkers“, „Fruktovy Sad“, „Ya“, „Tonus“, „Hrusteam“, „Russky Dar“, „Yedigun“, „Alvalle“, „Kas“, „Matutano“, „Benenuts“, „Star Chips“, „Duyvis“, „Tchudo“, „Domik v Derevne“, „Imunele“, „BioMax“, „Vesely Molochnik“, „Agusha“, „Granfor“, „Lamber“ ir „Sandora“.

Bendrovė „PepsiCo Europe“ turi veiksmingą ir įvairiapusišką produktų asortimentą: ši bendrovė yra pikantiškų užkandžių gamintojas Nr. 1, sulčių gamintojas Nr. 1, paruoštos arbatos gamintojas Nr. 1, gaminamos bendradarbiaujant su „Lipton“, kolos gėrimų gamintojas Nr. 2 ir ji yra pirmaujantis pieno gaminių gamintojas.

Verslo veikloje dėmesys telkiamas į tvarų augimą regione. Bendrovė daro dideles investicijas Rytų Europoje, todėl ji turi beveik 350 milijonų vartotojų Rusijoje, Rytų Europoje ir Centrinėje Azijoje.

Lietuvoje „PepsiCo“ gaiviųjų gėrimų prekių ženklus „Pepsi“, „Mirinda“, „7Up“ ir „Mountain Dew“ platina „Kalnapilio-Tauro grupė“.

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės

Tyrimai