Pringles

„Pringles“ – bulvių traškučiai, gaminami firmos „Procter & Gamble“. Jie yra pardavinėjami daugiau nei 30 šalių ir metinės pajamos viršija 1 milijardą JAV dolerių.

Pirmą kartą „Pringles“ pakuotė buvo parduota JAV, 1968 m. spalį, tačiau Amerikoje nebuvo paplitę iki 1970 m. vidurio. Pradžioje buvo žinomi pavadinimu „Pringle’s Newfangled Potato Chips“, traškučius pateikus į nacionalinę rinką, pavadinimas buvo pakeistas. „Procter & Gamble“ pasirinko „Pringles“ pavadinimą iš Sinsinačio telefonų knygos, pasirinkdami Pringle Drive Finneytown (Ohajas).

Pagal patentą, „Pringles“ buvo išrasti Chelsea Denman (Vašingtonas, Pensilvanija). Gene Wolfe sukūrė kepimo mašiną.

Nuo 2011 m. balandžio mėnesio „Pringles“ prekinis ženklas parduotas bendrovei „Diamond Foods Inc“.

Pirmoji „Pringles“ televizijos reklama buvo sukurta ir režisuota Thomas Scott Cadden. Reklamuojami JAV šūkiu „Once you pop, you can’t stop“, o Jungtinėje Karalystėje bei kitose šalyse „Everything pop’s with Pringles“.

JAV ir Kanadoje „Pringles“ vadinami nebe bulvių traškučiais, o bulvių užkandžiu.

„Pringles“ pakuotę išrado Fredric J. Baur ir dabar traškučiai yra gerai žinomi pagal ją – vamzdžio formos dėžutę su folija dengtu vidum ir plastikiniu dangteliu ir logotipe pavaizduotu vyru su dideliais ūsais.

Fredric J. Baur mirė 2008 m. gegužės 4 d. Vaikai išpildė jo norą, dalį sudeginto kūno pelenų palaidojo „Pringles“ dėžutėje.

Traškučiai yra gaminami vienodo dydžio balno forma, kad jie sukrauti į dėžutę nesutrupėtų, kaip atsitinka su maišeliuose įpakuotais bulvių traškučiais.

„Pringles“ gaminami įvairių skonių, kartais „Procter & Gamble“ gamina ribotą kiekį neįprastų skonių traškučių.

Į standartinius skonius įeina Original, Sour Cream & Onion, Bacon, Paprika, Salt & Vinegar, Hot & Spicy ir Cheese & Onion.

Kai kurios rūšys gaminamos tik tam tikroms šalims, pavyzdžiui, Ketchup skonio „Pringles“ pardavinėjami tik Kanadoje.

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
SANITEX, UAB 110443493 LT104434917 Raudondvario pl. 131, Kauno m., Kauno m. sav., LT-47501 I-V: 08.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Andrius Joneikis +370 37 401111; +370 656 40111 [email protected]

SANITEX, UAB

UAB SANITEX – plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, aktyviai plėtoja veiklą Estijoje bei Lenkijoje.
Nuo 1992 m. stabiliai veikianti ir auganti UAB SANITEX bendradarbiauja su daugiau nei 500 gamintojų ir aptarnauja virš 32 000 klientų visose Baltijos šalyse.
UAB SANITEX rinkai siūlo platų prekių asortimentą (daugiau kaip 43 000 pavadinimų), profesionalų servisą, kokybiškus verslo sprendimus. Įmonė teikia distribucijos, pardavimo ir logistikos paslaugas tarptautiniams bei vietiniams gamintojams, tokiems kaip PHILIP MORRIS INTERNATIONAL, JTI, PROCTER&GAMBLE, BUNGE, ESTRELLA, GALLINA BLANCA, MONDELEZ INTERNATIONAL, UNILEVER, KELLOGG‘S, PRINGLES, SANTA MARIA, 3M ir daugeliui kitų.
 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės