PURINA DARLING

Mitybos ekspertai

 

Dauguma PURINA® darbuotojų augina keturkojus draugus savo namuose, todėl mes iš asmeninės patirties žinome, kokie svarbūs žmogaus gyvenime jie gali būti. Esame įsipareigoję kurti visavertį ėdalą, kad visokio amžiaus katės ir šunys būtų laimingi, sveiki ir patenkinti.

Naminiai gyvūnai yra mylintys mūsų palydovai ir šeimų nariai, todėl išties svarbu, kad jiems ne tik patiktų gaunamas ėdalas, bet jis būtų ir naudingas. Mūsų gaminamas ėdalas nėra vien tik skanus: jame gausu gyvulinės kilmės žaliavų, žuvų, vitaminų ir mineralų, t. y. ėdalas visavertis ir gerai subalansuotas.

Mes žinome, kad ne kiekvienam gyvūnui tinka universalus požiūris. Nėra vienodų šunų ar kačių, kiekvienas iš jų turi savo išskirtinį charakterį ir atitinkamus mitybos poreikius. Todėl sukūrėme didelį įvairiausių gaminių asortimentą, pritaikytą įvairiausiems šunų ir kačių poreikiams – nuo kačiukų ir šuniukų iki lauke ar namie gyvenančių augintinių, šuningų / katingų ar alergiškų augintinių, kurie visi turi specialių mitybos poreikių.

Daugiau nei 85 metus dirbdami šioje srityje, mes gerai išmanome augintinių mitybos poreikius ir esame įsipareigoję kurti maistingą ėdalą, kuris būtų naudingas sveikatai, užtikrintų gerovę ir ilgaamžiškumą, be to, būtų malonus skonio receptoriams.

 

https://www.purina.lt

https://www.nestle.lt/lt

https://www.nestle.com/brands/allbrands/purina

https://www.purina.eu/

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Nestle Baltics, UAB 111723270 LT117232716 J. Jasinskio g. 16A, LT-01112 Vilnius I-V 08:00-12:00 ir 13:00-17:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
João Uva Nunes +370 5 252 6600 [email protected] +370 5 252 6611

1866 metais savo istoriją pradėjusios „Nestlé“ įkūrėjas – inovatorius ir išradėjas Henri Nestle. Nuo pirmų savo gyvavimo metų kompanija prisideda prie žmonių gyvenimo kokybės gerinimo ir investuoja į sveikesnę ateitį, laimingesnes bendruomenes ir tvaresnę gamtą. Tarptautinė korporacija siekia būti pirmaujančia pasaulyje kokybiško maisto, sveikata ir sveikatingumu besirūpinančia maisto produktų gamintoja.

 

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės