ROYAL CANIN

ROYAL CANIN - sveikos ir subalansuotos kačių bei šunų mitybos lyderiai visame pasaulyje.

Rinkoje, kuri nuolat stengiasi prisitaikyti prie vyraujančių kačių ir šunų mitybos tendencijų, ROYAL CANIN misija išlieka tokia pati. Pasitelkiant žinias ir stebėseną, ieškoti tinkamiausių sveikos mitybos spendimų katėms ir šunims atsižvelgiant į kiekvieno iš jų poreikius. Kompanija siekia tobulinti savo žinias bei plėtoti kačių ir šunų profesionalų tinklą visame pasaulyje.

ROYAL CANIN įkūrė prancūzų veterinarijos gydytojas, kuriam pavyko išgydyti kelis augintinius, turėjusius odos ir kailio problemų, pasitelkus specialią, savo paties sukurtą dietą grūdų pagrindu. Kompanija tapo pirmąja sauso gyvūnų maisto įmone Prancūzijoje. Stabiliai augdama ji išplėtė savo distribucijos tinklą visoje Europoje. 1972 m. komanija buvo parduota Guymarc'h Group, 1990 m.  Paribas bankui, vėliau Mars, Inc.

Šaltiniai:

https://www.royalcanin.lt

https://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Canin

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
ROYAL CANIN LITHUANIA, UAB 302526475 LT100005527710 Eigulių g. 2, LT-03150 Vilnius -

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
- +370 5 203 2591, +370 640 62030 [email protected]

ROYAL CANIN naminių gyvūnų (šunų, kačių) maistas - didmeninė prekyba. Mūsų produktus rasite daugiau nei keliuose šimtuose specializuotų prekybos vietų: prekių gyvūnams parduotuvėse, veterinarijos klinikose ir vaistinėse, sodo prekių centruose.

Daugiau: 

https://www.royalcanin.lt

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės