Samsonas

 

Gaminiai

UAB „Samsonas“ gamina rūkytus, vytintus, virtus ir marinuotus mėsos gaminius ir pusgaminius. UAB „Samsono“ mėsos gaminių ir pusgaminių asortimentas yra platus ir iš jo išsirinkti gali net išskirtiniausių poreikių pirkėjas. Gaminame įvairiausius virtas, rūkytas dešreles, taip pat vytintas, rūkytas, džiovintas dešras bei kitokius įvairiausius mėsos gaminius bei pusgaminius.

 „Samsono“ mėsos perdirbimo įmonės komanda primena, kad renkantis mėsos gaminius svarbiausia tai, kiek juose yra mėsos!“

 

UAB „Samsonas“ istorija

Įmonė įkurta 1991 m. Pagrindinė veikla – prekyba šviežiais vaisiais ir daržovėmis. Įrengtas daržovių valymo cechas, kuriame vyko virtų, raugintų ir marinuotų daržovių gamyba.

1994 m. veiklą pradėjo mėsos perdirbimo įmonė UAB „Samsonas“. Darbuotojų skaičius neviršijo 10 žmonių. Vėlesniais metais mėsos perdirbimo cechas buvo visiškai modernizuotas.

1997 m. UAB „Samsonas“ įsigijo Šakių gyvulių supirkimo punktą, skerdyklą. Atlikta kapitalinė skerdyklos rekonstrukcija: sumontuota nauja technologinė įranga, nenutrūkstamo veikimo technologinės linijos, šaldymo įranga, rekonstruotos senos ir pastatytos naujos gamybinės ir buitinės patalpos.

2006 m. Kaune įkurtas UAB „Samsonas“ logistikos centras, atitinkantis Europos Sąjungos sanitarinius ir higieninius reikalavimus. Tai užtikrino sklandų kokybiškų vaisių, daržovių ir jų bei mėsos gaminių pristatymą Lietuvos ir užsienio partneriams. Atnaujintas krovininio transporto parkas, pradėtos teikti krovinių pervežimo Lietuvoje paslaugos.

2007 m. mėsos perdirbimo padalinyje įdiegta integruota kokybės vadybos ir maisto saugos vadybos sistema. Maisto saugos ir kokybės vadybos bei rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų (RVASVT) sistemos užtikrina efektyvią kokybės kontrolę ir gamybos procesų valdymą.  

2010 m. UAB „Samsonas“ Lekėčių seniūnijoje, Sirvydų kaime (Šakių raj.), pradėjo naudoti moderniausią Baltijos šalyse maisto pramonės nuotekų valymo sistemą. Ši sistema visiškai išvalo nuotekas, todėl į upelį patenka švarus vanduo.

Šiandien UAB „Samsonas“ dirba apie 400 žmonių. Esame ne tik stipri komanda, bet ir kompetentingi specialistai. Įmonėje labai maža darbuotojų kaita, dauguma dirba daugiau kaip 10 metų. Kiekvieną dieną įmonė pagamina apie 30–40  t mėsos gaminių, 5 t virtų, raugintų ir marinuotų daržovių. Taip pat teikiamos logistikos paslaugas.

UAB „Samsonas“ vertybės: kompetencija ir profesionalumas, kūrybiškumas ir novatoriškumas, patikimumas, antreprenerystė, pagarba žmogui – darbuotojui, klientui, taip pat ir aplinkai.

UAB „Samsonas“ privalumai:

- Aukšta specialistų profesinė kompetencija

- Klientų pasitikėjimas ir gera reputacija

- Novatoriškumas

- Nepriekaištinga gaminių ir teikiamų paslaugų kokybė

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Samsonas, UAB 133140587 LT331405811 Europos pr. 38, LT-46369 Kaunas I-IV 08.00-12.00 ir 12.30-16.30, V 08.00-12.00 ir 12.30-15.30

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Henrikas Urbšta 8 37 490670 [email protected] 8 37 390495

UAB "Samsonas" veiklą pradėjo 1991 metais ir šiandien įmonė yra viena didžiausių mėsos perdirbėjų Lietuvoje, turinti nuosavą skerdyklą, specializuotą maisto produktų importo-eksporto terminalą bei logistikos centrą.

Mėsos perdirbimo padalinys (Sirvydų k., Lekėčių sen., Šakių raj.):

- gamina vytintus, rūkytus, virtus ir marinuotus mėsos gaminius ir pusgaminius;

- prekiauja šviežia, smulkinta, užšaldyta kiauliena ir jautiena, mėsos gaminiais ir pusgaminiais.

Skerdykla (Šakių raj.):

- perka galvijus ir kiaules iš Lietuvos augintojų;

- parduoda kiaulių, jaučių skerdenų puses ir ketvirčius;

- parduoda kiaulienos, jautienos subproduktus;

- pagamintą produkciją savo transportu pristato privatiems prekiautojams ir įmonėms;

- teikia kiaulių, veršelių, galvijų, arklių skerdimo paslaugas;

- teikia gyvulių pervežimo paslaugas.

Vaisių ir daržovių padalinys (Kaune):

- valo daržoves (svogūnus, morkas, žalius ir virtus burokėlius, bulves);

- smulkina šiaudeliais ir kubeliais morkas, svogūnus, burokėlius;

- gamina bulvių tarkius, didžkukulių tešlą, marinuotus burokėlius, marinuotus kopūstus, raugintus agurkus ir kopūstus;

- fasuoja gaminius į vakuumines pakuotes, polietileninius maišelius, plastikinius indelius.

Logistikos padalinys (Kaune):

- teikia muitinimo paslaugas;

- teikia transportavimo paslaugas;

- nuomoja sandėlius.

 

Kategorijos

Parduotuvės

Maxima LT
A
iki.lt
B
Norfa
B
rimi.lt
B
barbora.lt
C

Prekės

Tyrimai