Samsung

 

Samsung Group – tarptautinis elektronikos koncernas. Būstinė – Seule, Pietų Korėja. Koncerną sudaro keletas įmonių ir padalinių, kuriuos vienyja Samsung prekinis ženklas. 1938 m. Samsung įkūrė Lee Byung-chul. Tuomet tai buvo prekybos įmonė.

„Samsung Electronics Co.“ yra konglomerato „Samsung“, didžiausio Pietų Korėjos džeibolo dalis. Ji, kaip sufleruoja pavadinimas, dirba elektronikos srityje ir gamina televizorius, išmanius telefonus, dėvimus įrenginiu, kameras, spausdintuvus, medicinos įrangą, tinklų ir išmaniųjų namų sistemas bei puslaidininkius. Įmonėje dirba 307.000 darbuotojų 84 valstybėse. Antrinė bendrovė Baltijos šalyse „Samsung Electronics Baltics“ įkurta 1999 m. Tai iš esmės prekybos bendrovė, veikianti Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Šiose šalyse padalinys turi 144 darbuotojus. 

Konglomeratui taip pat priklauso kiti verslo vienetai: „Samsung Engineering“ (inžineriniai sprendimai), „Samsung Everland“ (aplinkosauga, maisto kultūra, poilsis), „Samsung Fine Chemicals“ (chemijos pramonė), „Samsung Fire and Marine Insurance“ bei „Samsung Life Insurance“ (draudimas), „Samsung Heavy Industries“ (sunkioji pramonė), „Samsung Machine Tools“ (apdirbamosios pramonės įrankiai ir staklės), „Samsung Medical Center“ (medicina ir sveika gyvensena), „Samsung SDI“ (baterijos), „Samsung Securities“ (finansai, investicijos), „S-1 Corporation“ (gynybos pramonė).

„Samsung“ taip pat valdo kelias dešimtis šiems verslo vienetams nepriskirtų bendrovių. Daugelį jų Pietų Korėjos milžinė valdo bendrai su kitomis įmonėmis (ne tik Pietų Korėjos). Tarp bendrai valdomų įmonių yra „Brooks Automation Asia“, „Samsung Air China Life Insurance“, „Samsung BP Chemicals“, „Samsung Corning Precision Glass“, „Samsung Sumitomo LED Materials“ ir kt.


Šaltinis: https://www.vz.lt/technologijos-mokslas/2018/08/21/samsung-stiprina-prekybos-pozicijas-lietuvoje-atidaro-dar-viena-parduotuve#ixzz5P2GEIQYB
 
Greitis (Speed)
 
 
Kamera (Camera)
 
 
Duomenų saugojimas (Storage)
 
 

Daugiafunkcionalumas (Multitasking)

 
 
Greitas Įkroviklis (Fast Charger)
 
 
 
 

Naujasis Galaxy Note9

 
 
Puiki realybė (Perfect Reality)
 

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Samsung Electronics Lithuania 302644979 none Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius I-V 9.00 - 18.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Simonas Skupas 8 800 7777 [email protected]

Samsung Electronics Baltics SIA atstovybė "Samsung Electronics Lithuania"

2020 m. vizija

„Įkvėpti pasaulį, kurti ateitį“.

2020 m. vizija yra mūsų įsipareigojimo naudojant pažangią technologiją ir produktus kurti geresnį pasaulį, kupiną turiningesnės skaitmeninės patirties, centre.
Šia vizija siekiame tapti mėgstamu prekės ženklu, pažangia įmone ir vertinama įmone. Siekdami tai įgyvendinti, savo veiklą nukreipiame į kūrybingumą ir pažangą, bendrą vertę su mūsų partneriais ir mūsų puikiais žmonėmis.
Dėl mūsų aistros pažangai ir optimaliam veikimui mums pavyko pasauliui pristatyti geriausių produktų ir paslaugų.
Su nekantrumu ieškome galimybių tyrinėti naujas verslo sritis, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros ir automobilių elektronikos, ir tęsiame savo kelionę per pažangos istoriją.
„Samsung Electronics“ su džiaugsmu priima naujus iššūkius ir galimybes.

Daugiau: http://www.samsung.com/lt/aboutsamsung/home/

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės