TASTE OF THE WILD

„Taste of the Wild“ yra šeimos valdomas prekės ženklas
Ženklas priklauso ir visada priklausė vienai šeimai. Įmonės įkūrėjai pamatė galimybę gaminti aukštos kokybės naminių gyvūnų maistą už prieinamą kainą. Įkvėpti minties, kad šunų ir kačių DNR geriausiai "žino" ką pastariesiems valgyti, jie sukūrė „Taste of the Wild“: subalansuotą maistą, atitinkantį natūralius gyvūnų poreikius. 

Pagaminta JAV
Mūsų šunų ir kačių maistas yra gaminamas penkiose moderniose gamyklose JAV, iš kurių dvi yra Kalifornijoje, po vieną Misūryje, Arkanzase ir Pietų Karolinoje. Naudojame tik išskirtinės kokybės ingredientus. Perkame tiek  globaliai, tiek iš vietinių tiekėjų. Mes užmezgame glaudžius ryšius su visais savo tiekėjais ir dirbame su jais tik po kruopštaus patikrinimo proceso. Mes gaminame tik tai, kuo šertume savo augintinius. Tai yra standartas, kuris taikomas visiems mūsų produktams.

https://www.tasteofthewildpetfood.com/our-company/

https://www.youtube.com/watch?v=v09wHpigryk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2pjRole69m3_iOKkxPTRuTHygeKPseB0Mye9LYIR3bgpwnuEai-1YJL2A

https://www.facebook.com/Taste-Of-The-Wild-Lietuva-1583886711870980/

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Future retail, UAB 303035917 LT100007646916 Raguvos g. 4, LT-44275 Kaunas Darbo dienomis nuo 9:00 val. iki 17:00 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Tadas Akelaitis 8700 55241 [email protected]

Elektroninės parduotuvės operatorius UAB "Future retail" atsako už prekių pristatymą, grąžinimą, kokybę ir jūsų aptarnavimą. 

Pet24.lt e-parduotuvėje įsigytas prekes kurjeris Jūsų nurodytu adresu pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje, per 1-2 darbo dienas. Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

Prekės pristatomos pasirinktinai - Venipak kurjerių tarnybos į namus ar darbą ir į Omnivos paštomatus (prsitatomos siuntos iki 16 kg svorio)

  • Jei siuntos vertė yra 14 € ir daugiau – prekių pristatymas yra NEMOKAMAS.
  • Jei siuntos vertė yra mažesnė nei 14 € – vienos siuntos pristatymas visoje Lietuvoje Jums kainuos 2 €.
  • Siuntos į Kuršių Neriją yra apmokestinamos papildomu 18 € pristatymo mokesčiu, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

 

https://www.pet24.lt
 

Kategorijos

Parduotuvės

pigu.lt
B
fera.lt
C
Zookaralyste.lt
C

Prekės