Amazon.de

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Amazon EU SARL, Vokietijos filialas HRB 218574 München DE814584193 Marcel-Breuer-Str. 12 80807 Miunchenas, Vokietija 7/24

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Ralf Kleber, CEO +49-941788788 [email protected]
Pricer.lt

Amazon EU SARL, Vokietijos filialas

Amazon.de prekiauja tiek pats Amazon, tiek kiti pardavėjai. Perkant Amazon.de patogu tai, kad prekių kainos nurodytos eurais bei yra galimybė pasirinkti menių anglų kalba.

Ne visos prekės iš amazon.de siunčiamos į Lietuvą. Jei prekė nesiunčiama, prie prekės aprašymo matomas raudonas užrašas: Dieser Artikel kann nicht nach Litauen geliefert werden / This seller does not deliver to Lithuania. Kai amazon.de prekės nesiunčiamos į Lietuvą, Jums pravers siuntų pristatymo paslaugas teikiančios įmonės, pavyzdžiui EshopWedrop.lt.

Kadangi amazon.de prekės siunčiamos į Lietuvą iš Vokietijos (Europos Sąjunga), papildomi mokesčiai nėra taikomi. Tiesa, kai kurioms prekėms Vokietijoje taikomas 19% PVM, o Lietuvoje 21%, tai tokios prekės gali nežymiai pabrangti (dėl 2% PVM skirtumo). Tiksli galutinė pirkinių suma matoma prieš apmokant.

Pasirinkus amazon.de prekių pristatymą standartiniu būdu, įprastai prekės pristatomos per 5 - 7 darbo dienas.

<< Detalus pirkimo iš Amazon gidas >>

Amazon – elektroninės komercijos bendrovė. Džefas Bezosas bendrovę įsteigė 1994 m, Amazon savo veiklą pradėjo 1995 m. Šiuo metu Amazon.com turi atskirus skyrius, veikiančius JAV, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kinijoje, Japonijoje ir kt. bei tiekia savo prekes į daugelį pasaulio šalių. Pradžioje buvo vykdoma tik knygų prekyba, tačiau netrukus asortimentas buvo išplėstas iki vaizdajuosčių, DVD filmų, muzikos diskų, programinės įrangos, drabužių, maisto, baldų, elektronikos ir kitų prekių. Dabar Amazon teikia televizijos, muzikos transliavimo internetu paslaugas, turi ne vieną dukterinę įmonę: „Audible“, „Book Depository“, „Twitch“.

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti