Amazon.de skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Amazon.de publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Amazon.de prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Amazon.de, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Amazon.de akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Amazon.de akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Amazon.de akcijų leidinys, Amazon.de proginis prekių katalogas, Amazon.de lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Amazon.de leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Amazon.de

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Amazon EU SARL, Vokietijos filialas HRB 218574 München DE814584193 Marcel-Breuer-Str. 12 80807 Miunchenas, Vokietija 7/24

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Ralf Kleber, CEO +49-941788788 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų

Amazon EU SARL, Vokietijos filialas

Amazon.de prekiauja tiek pats Amazon, tiek kiti pardavėjai. Perkant Amazon.de patogu tai, kad prekių kainos nurodytos eurais bei yra galimybė pasirinkti menių anglų kalba.

Ne visos prekės iš amazon.de siunčiamos į Lietuvą. Jei prekė nesiunčiama, prie prekės aprašymo matomas raudonas užrašas: Dieser Artikel kann nicht nach Litauen geliefert werden / This seller does not deliver to Lithuania. Kai amazon.de prekės nesiunčiamos į Lietuvą, Jums pravers siuntų pristatymo paslaugas teikiančios įmonės, pavyzdžiui EshopWedrop.lt.

Kadangi amazon.de prekės siunčiamos į Lietuvą iš Vokietijos (Europos Sąjunga), papildomi mokesčiai nėra taikomi. Tiesa, kai kurioms prekėms Vokietijoje taikomas 19% PVM, o Lietuvoje 21%, tai tokios prekės gali nežymiai pabrangti (dėl 2% PVM skirtumo). Tiksli galutinė pirkinių suma matoma prieš apmokant.

Pasirinkus amazon.de prekių pristatymą standartiniu būdu, įprastai prekės pristatomos per 5 - 7 darbo dienas.

<< Detalus pirkimo iš Amazon gidas >>

Amazon – elektroninės komercijos bendrovė. Džefas Bezosas bendrovę įsteigė 1994 m, Amazon savo veiklą pradėjo 1995 m. Šiuo metu Amazon.com turi atskirus skyrius, veikiančius JAV, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kinijoje, Japonijoje ir kt. bei tiekia savo prekes į daugelį pasaulio šalių. Pradžioje buvo vykdoma tik knygų prekyba, tačiau netrukus asortimentas buvo išplėstas iki vaizdajuosčių, DVD filmų, muzikos diskų, programinės įrangos, drabužių, maisto, baldų, elektronikos ir kitų prekių. Dabar Amazon teikia televizijos, muzikos transliavimo internetu paslaugas, turi ne vieną dukterinę įmonę: „Audible“, „Book Depository“, „Twitch“.

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Amazon.de kontaktai: +49-941788788

Amazon.de skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Amazon.de, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.