Autoaibe.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Autoaibe.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Autoaibe.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Autoaibe.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Autoaibe.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Autoaibe.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Autoaibe.lt akcijų leidinys, Autoaibe.lt proginis prekių katalogas, Autoaibe.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Autoaibe.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Autoaibe.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Autoaibė, UAB 141214083 LT412140811 Minijos g. 169E, LT-94287 Klaipėda I-V 8.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Arūnas Vaišvila, direktorius 8-700 55 002; 8-663 59 331 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Autoaibė, UAB veiklą vykdo nuo 1992 m. Nuo 1995 m. UAB "Autoaibė" prekiauja automobilių dalimis, automobilių priežiūros priemonėmis ir aksesuarais. Šiuo metu asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją  siūlomo asortimento dalį importuojama tiesiogiai iš gamintojų ir laikoma nuosavose sandėliuose.

2010 metais pradėta prekybą internetu – šioje svetainėje užsakytos ir įsigytos prekes pristatomos visoje Lietuvoje.

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Autoaibe.lt kontaktai: 8-700 55 002; 8-663 59 331

Autoaibe.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Autoaibe.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.