Bigbox.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Bigbox.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Bigbox.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Bigbox.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Bigbox.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Bigbox.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Bigbox.lt akcijų leidinys, Bigbox.lt proginis prekių katalogas, Bigbox.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Bigbox.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

bigbox.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB "Electronic Trade" 302662379 LT100006385811 Savanorių pr. 441B, LT- 49185 Kaunas I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Gytis Breikštas, direktorius +370 700 333 22 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Kas yra BIGBOX.LT?

BIGBOX.LT komandos tikslas – kurti geras emocijas BIGBOX.LT lankytojams ir pirkėjams.

Siekiame KURTI GERAS EMOCIJAS kiekvienam mūsų svetainės lankytojui bei pirkėjui. Kurdami BIGBOX.LT, apie kiekvieną lankytoją ir pirkėją galvojome kaip apie mūsų kuriamos bendruomenės narį, o kiekviena bendruomenė rūpinasi savo nariais. Norime kad kiekvienas mūsų svetainės lankytojas ar pirkėjas jaustųsi ypatingas, todėl labai daug dėmesio skiriame JUMS ir kokybiškam JŪSŲ aptarnavimui.

Siekdami įrodyti, jog rūpinamės kiekvienu klientu, sukūrėme išskirtines klientų aptarnavimo galimybes kiekvienam iš jūsų.

BIGBOX.LT verta pirkti, nes

BIGBOX.LT siūlo klientui draugiškas kainas;

BIGBOX.LT siūlo GREITĄ ir NEBRANGŲ pristatymą visoms prekėms visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas;

BIGBOX.LT siūlo prekių atsiėmimą mūsų biure Kaune;

BIGBOX.LT siūlo kokybišką ir prie kliento poreikių pritaikytą prekių pristatymą naudojantis kurjerio paslaugomis;

BIGBOX.LT siūlo atsiskaityti Jums patogiausiu būdu (visi mokėjimo būdai, pirkimas lizingu);

BIGBOX.LT konsultuoja telefonu: +370 700 33322;

BIGBOX.LT konsultuoja gyvai internetu: ekrano apačioje, dešiniame kampe spauskite nuorodą "Klausk specialisto!"

BIGBOX.LT siūlo daugiau kaip 30 000 įvairių elektronikos ir buitinės technikos prekių;

BIGBOX.LT siūlo prekes skirtas tik Europos rinkai, kurioms galioja gamintojo nustatytas ne mažesnis kaip 2 metų garantinis laikotarpis;

BIGBOX.LT parduodamas prekes aptarnauja didžiausi autorizuoti garantiniai servisai.

Nors BIGBOX.LT 2013m. rugpjūtį šventė vienerių metų gimtadienį, jau galime džiaugtis puikiais darbo rezultatais! Mumis pasitiki jau daugiau negu 50 000 klientų Lietuvoje ir už jos ribų!

Visai neseniai žurnalas ComputerBild atliko internetinių parduotuvių tyrimą "TESTAS: Perkame internetu".

BIGBOX.LT pasirodė puikiai ir būdami vienerių, užėmėme garbingą #3 vietą!

Citata iš ComputerBild tyrimo: "...Ši parduotuvė orientuota į paprastą vartotoją, dėl to joje nerasime daug kompiuterio komponentų ar siauresnių paieškos kriterijų. Bet galima derėtis dėl kainos, užduoti klausimus apie prekę. Šios galimybės sklandžiai integruotos į šiuolaikiškai, tačiau kiek per lėtai veikiančią svetainę. Dideli privalumai: nemokamas ir greitas pristatymas, pirkėjui leidžiama pasirinkti pristatymo laiką, savaitgaliais veikiantis pagalbos telefonas ir galimybė atsiskaityti už prekes 'PayPal' ir naująja 'Sving' sistema..."

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

Jei neturite kur deti laiko ir galite laukti 2sav o ne 3 dienas kaip pazadeta

Daugiau atsiliepimų apie Bigbox.lt: https://evertink.lt/atsiliepimai/bigbox.lt/

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Bigbox.lt kontaktai: +370 700 333 22

Bigbox.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Bigbox.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.