Biok.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
BIOK laboratorija UAB 120536985 LT205369811 Senasis Ukmergės kel. 4, Užubalių k., LT-14302 Vilniaus r. I-V 08.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Romualda Stragienė +370 601 48993 [email protected]
Pricer.lt

BIOK laboratorija UAB, internetinė parduotuvė outlet.biok.lt

BIOK laboratorija yra didžiausia Lietuvoje kosmetikos gamybos bendrovė, valdanti prekės ženklus Kilig, Margarita ir Ecodenta. Natūralumas ir inovacijos yra pamatinis veiklos pagrindas – apjungiame biologijos, chemijos, odontologijos, dermatologijos ir kosmetikos profesionalų patirtį.

Šiuo metu BIOK laboratorija gamina daugiau nei 250 skirtingos lietuviškos kosmetikos veidui, kūnui ir plaukų priežiūrai bei burnos higienai skirtų priemonių. Pagrindinis siekis yra visuomet išlikti kuriančia laboratorija ir augti iš naujų produktų vystymo bei plėtros. Sveika, kiek įmanoma natūralesnė ir efektyvesnė kūno odos, plaukų ir dantų priežiūra – pagrindinis įsipareigojimas žmonėms.

Per 30 veiklos metų kosmetikos srityje laboratorijoje plėtėme ekspertiškumą įvairiose kūno, veido, plaukų ir burnos higienos kategorijose, kurdami ir gamindami natūralius ir ekologiškus produktus. Rinkai pristatėme kosmetikos Rasa, Aras ir BIOK Dermatology produktus. O 2011 metais įžengėme į naują burnos priežiūros priemonių kategoriją, kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Odontologijos fakulteto mokslininkais sukurdami dantų pastas ir įregistravę naują prekės ženklą Ecodenta.

Visi lietuviškos kosmetikos produktai vystomi atliekant išsamius tyrimus ir skatinant visapusišką sąžiningumą bei skaidrumą. BIOK laboratorijos produkcija yra pripažinta dermatologų ir dantų priežiūros specialistų, taip pat visose kosmetikos kategorijose patenkame tarp TOP 5 vartotojų pasirinkimų Lietuvoje. Aukštą produktų kokybę vertina ne tik dauguma lietuvių, bet ir Šiaurės šalių gyventojai, Centrinės, Vakarų Europos šalys.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti