bite.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB „BITĖ LIETUVA“ 110688998 LT106889917 Žemaitės g. 15, LT-03504 Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Nikita Sergienko, generalinis direktorius +370 656 00656 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


BITĖS sparčiuoju 4G/4G+ internetu gali naudotis apie 97 % šalies gyventojų

BITĖS 4G/4G+ tinklas kasdieną aktyviai plečiamas ir jau dengia 95 % Lietuvos teritorijos, o sparčiuoju 4G/4G+ internetu turi galimybę naudotis apie 97 % šalies gyventojų. Naujos kartos internetas suteikia galimybę žymiai greičiau naršyti išmaniajame ar kitame įrenginyje, tiesiogiai žiūrėti „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus, žaisti realaus laiko žaidimus be pauzių ar per trumpą laiką atsisiųsti didelės apimties failus. Detalų BITĖS tinklo padengimo žemėlapį galite rasti čia.

Neriboti GB „Facebooke“, WAZE navigacijoje ir naujienų portaluose

Norint sužinoti visas naujienas, kol jos dar netapo senienomis, reikia nemažai interneto duomenų – ar naujienos „Facebooke“ ar situacija miesto gatvėse, keliaujant per kamščius į darbą. Todėl su BITĖS planais suteikiame galimybę Lietuvoje neskaičiuoti gigabaitų keliaujant su WAZE navigacija, nevaržomai dalintis įspūdžiais „Facebooko“ ir „Messengerio“ programėlėse bei skaityti naujienas mobiliosiose programėlėse „Delfi“, „15min“, „Lrytas“, „Verslo žinios“.

 

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti