Camelia.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Camelia.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Camelia.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Camelia.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Camelia.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Camelia.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Camelia.lt akcijų leidinys, Camelia.lt proginis prekių katalogas, Camelia.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Camelia.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Camelia.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB "Nemuno vaistinė" 134778482 LT347784811 78 filialas Pramonės pr. 6, Kaunas I-V 08:00-17:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Aušra Budrikienė 8 800 77000 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


„Camelia" - tai dinamiškas, lankstus ir greitai besiplečiantis mažų kainų vaistinių tinklas, kurio komanda pasižymi savo patikimumu ir draugiškumu.

Mūsų misija - suteikti pirkėjams plačiausias pasirinkimo galimybes maža kaina ir pasiūlyti reikalingus išskirtinius produktus.

Ieškodami būdų, kaip užtikrinti įmanomai mažiausias kainas, per trumpą laiką sėkmingai išplėtojome ir nuolat tobuliname vaistų, farmacijos ir kitų prekių prekybą. Pradėjome veiklą 1991 m. ir šiuo metu mūsų vaistinių tinklą „Camelia" jau sudaro daugiau nei 300 vaistinių visoje Lietuvoje.

Nuolat tobuliname infrastruktūrą, kad mūsų turimas platus asortimentas maža kaina būtų pasiekiamas patogiu laiku, būdu ir vietoje. Džiaugiamės galėdami užsukusius klientus maloniai nustebinti savo pasiūlymais.

„Camelia“ vaistinė internete, tai patogi, moderni ir daug dėmesio klientų poreikiams skirianti vaistinė. Nuolat investuojame ir tobuliname „Camelia“ vaistinę internete, kad klientai vis patogiau ir greičiau galėtu užsisakyti prekes. Džiaugiames, kad prekes galite patogiai įsigyti ir naudojantis išmaniu mobiliuoju telefonu ar planšete, nes svetainė prisitaiko prie ekrano, kad ir kokį įrenginį naudotumėte.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Tyrimai

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

Alvydas Barsteiga valdo 76 proc. „CGP Management“ akcijų, jo mažesnieji verslo partneriai yra Petras Bartkus ir Sigitas Kuršis. Daugiau: https://top.alfa.lt/42/alvydas-barsteiga

arunas

Vaistinių tinklą „Camelia“ ir medicinos klinikas valdanti lietuviško kapitalo bendrovė „CGP Management“ pernai uždirbo 13,866 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 56,9% daugiau nei 2018 metais (8,837 mln. Eur).
Bendrovės konsoliduotos pajamos per metus augo 6% iki 214,884 mln. Eur (202,636 mln. Eur).
Nemuno vaistinė pernai gavo 177,305 mln. Eur pajamų – 2,8% daugiau nei 2018 metais (172,502 mln. Eur), jos grynasis pelnas augo beveik 40% iki 9,365 mln. Eur (6,701 mln. Eur).

„CGP Management“ grupė: „Reklamos sklaida“, „Camelia“ valdanti Nemuno vaistinė, „MediCa klinika“, „Kardiolita“ (valdo 85%), Latvijos „Ingen Pharma“, Ispanijos „Tajinaste Beach“ (85,28%) ir kitos.
Kauno „CGP Management“ akcininkai yra trys Lietuvos piliečiai: Alvydas Barsteiga (valdo 76 proc. „CGP Management“ akcijų), jo mažesnieji verslo partneriai yra Petras Bartkus ir Sigitas Kuršis.

Daugiau:
https://www.linkedin.com/posts/pricerlietuva_camelios-valdytoja-didino-peln%C4%85-15-karto-activity-6710902168058114049-sl3k

#Camelia #CGPManagement

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Camelia.lt kontaktai: 8 800 77000

Camelia.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Camelia.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.