Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas akcijų leidinys, Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas proginis prekių katalogas, Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

CircleK.LT A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB Circle K Lietuva 211454910 LT114549113 J. Jasinskio g. 16, LT-03163 Vilnius I-V 08.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Skirmantas Mačiukas +370 5 268 65 00 [email protected] +370 5 268 65 04
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinės - pasirinkite kas Jums patogiausia

Esame vieninteliai Lietuvoje siūlantys vairuotojams galimybę pasirinkti tarp automatinių ir visapusio aptarnavimo degalinių.

Siekiame, kad vairuotojams mūsų tinklas būtų patogiausias – nesvarbu, ar Jūs užsuksite į visapusio aptarnavimo Circle K ar į automatinę degalinę Circle K 1-2-3, visur galėsite atsiskaityti Jums įprastu būdu, pasinaudoti su kortelėmis suteikiama nuolaida, gauti geriausią klientų aptarnavimą ir aukščiausios kokybės degalus.

Norinčius ne tik įsipilti degalų, bet ir užkąsti, išgerti kavos, įsigyti automobilinių prekių ar nusiplauti automobilį maloniai laukiame visapusio aptarnavimo degalinėse Circle K.

Skubančius ir norinčius tik pasipildyti automobilio baką degalais už patrauklią kainą kviečiame užsukti į automatines degalines Circle K 1-2-3.

Circle K. Pricer.lt mažiausių A95 benzino kainų reitingas

Circle K. Pricer.lt mažiausių dyzelino kainų reitingas

Circle K. Pricer.lt mažiausių suskystintų automobilinių dujų kainų reitingas

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Tyrimai

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

Ignas Klimaitis, „Circle K Lietuvos“ pardavimų verslo klientams departamento direktorius
 

arunas

„Circle K“ verslo filosofija: pridėtinė vertė – kainos dalis
„Circle K Lietuva“ pardavimų strategija paremta principu, „ne visada mažiausia kaina reiškia mažiausius kaštus“ (angl. total cost of ownership), todėl pardavimo metu klientams visada stengiamasi atskleisti visų galimų sąnaudų grandinę.
 
Plačiau: https://www.vz.lt/pardavimai/2019/03/17/pardavimu-valanda-circle-k-pridetine-verte--kainos-dalis#ixzz5iXVvyqUR

arunas

Vilnietės nuotykiai "Circle K" degalinėje: kol pylėsi degalus, pasikeitė kaina
https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2019/02/14/news/vilnietes-nuotykiai-degalineje-kol-pylesi-degalus-pasikeite-kaina-9230133/
 
#CircleK #Kuriozai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas kontaktai: +370 5 268 65 00

Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinių tinklas, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.