Parduotuvės Decathlon.lt, UAB Decathlon Lietuva atsiliepimai, vertinimai, komentarai, skundai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai,kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Decathlon.lt publikuoti Lietuvos žiniasklaidoje. Sužinok Decathlon.lt prekių kainas ir palygink su Amazon.de, Topocentras.lt, 1a.lt, RDE.lt, Bigbox.lt, Senukai.lt, Barbora.lt, Rimi, Maxima, Lidl. Palygink kainas, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Decathlon.lt veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys, apranga, drabužiai, dviračiai, aksesuarai #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Decathlon.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Decathlon Lietuva UAB 304590430 LT100011162817 Vikingų g. 5, LT-02188 Vilnius I-VII 10:00-21:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Nicolas Louis Andre Fogola, generalinis direktorius 8 5 2045566 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Decathlon.lt, UAB Decathlon Lietuva

DECATHLON yra viena iš didžiausių sporto prekių įmonių ir parduotuvių tinklų pasaulyje, įkurta Prancūzijoje 1976 metais. Decathlon tinklas valdo daugiau nei 1.400 parduotuvių Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje. 47 šalyse veikiančiose parduotuvėse dirba apie 80.000 žmonių. Artimiausios Decathlon parduotuvės yra Lenkijoje, kurioje šiuo metu veikia beveik 50 parduotuvių. Decathlon parduotuvėse galima įsigyti prekių 70-čiai skirtingų sporto šakų.

Lapkričio 24 d. Vilniuje atidaryta pirmoji Baltijos šalyse Decathlon parduotuvė. "Decathlon" vadovybė planuoja plėtrą į Kauną, Klaipėdą, kitas Baltijos šalis.

Decathlon komanda yra pasiruošusi pristatyti ir parūpinti Jums pačias inovatyviausias, kokybę atitinkančias ir visiems prieinamas sporto prekes.

Decathlon: Sportas visiems, viskas sportui!

Decathlon.lt veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys, apranga, drabužiai, dviračiai, aksesuarai

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

Ar jau išbandėte nemokamą prekių atsiėmimo būdą "Click&Collect" Decathlon parduotuvėje?

„Decathlon“ srautą į fizinę parduotuvę didina e. prekyba 

https://www.vz.lt/prekyba/2019/02/22/decathlon-srauta-i-fizine-parduotuve-didina-e-prekyba#ixzz5gpNnYa00

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti