e-Gulbele.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Gulbelė UAB 174278339 LT742783314 V. Kudirkos g. 61, LT-71126 Šakiai I-V 08.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Arūnas Tarnauskas 8 345 60010 [email protected]
Pricer.lt

Gulbelė UA. Pradėjome elektroninę prekybą e-gulbele.lt!

Reaguodami į Lietuvoje ir pasaulyje susidariusią situaciją dėl COVID-19 pandemijos, pradedame elektroninę prekybą. Maisto prekės užsisakius internetu ar telefonu +370 62014279 (d.d. 9 – 16 val.) pristatomos Šakių miesto bei rajono gyventojams.

„Šiuo iššūkių nestokojančiu laikotarpiu jaučiame būtinybę pasiūlyti klientams galimybę apsipirkti neišėjus iš namų. Šią idėją plėtojome jau kurį laiką, tačiau šalyje paskelbtas karantinas pastūmėjo mus paspartinti projekto diegimo procesus“, – pasakoja „Gulbelė“ vadovas Arūnas Tarnauskas.

Elektroninėje parduotuvėje e-gulbele.lt, galima rinktis iš įprasto „Gulbelės“ krautuvių prekių asortimento, o taip pat įsigyti maisto paketus, suformuotus iš kasdien vartojamų produktų. Elektroninio apsipirkimo galimybe pirmiausia gali pasinaudoti Šakių miesto bei rajono gyventojai. Antru miestu sąraše tapo Jurbarkas. Neabejojama jog vietovių sąrašas netolimoje ateityje plėsis.

Neabejojame, jog susibūrimo vietų padedantis išvengti apsipirkimas internetu yra itin svarbus senjorams bei šeimoms su mažamečiais vaikais ir tikime, kad paslaugos patogumu netruks įsitikinti ir kiti šią paslaugą išbandę pileičiai. Maisto produktus šiuo metu galima užsisakyti internetu arba telefonu, jie bus pristatyti pirkėjo nurodytu adresu. Minimali prekių užsakymo vertė turėtų siekti 10 Eur, o užsakymo sumai esant 25 Eur ir daugiau pristatymas yra nemokamas 10 km ribose nuo miesto centro.

Netrukus planuojame paskelbti ir internetinės prekybos pradžią statybos bei namų apyvokos prekėmis. Elektroninėje „Gulbelės prekybos“ parduotuvėje, tuo pačiu adresu e-gulbele.lt, bus galima įsigyti prekes statyboms, remontui bei namams ar ūkiui. Jau dabar jas galima užsisakyti telefonu ir atsiimti prekybos vietoje arba sulaukti pristatymo į namus.

UAB "Gulbelė" – 25 metus veikianti lietuviško kapitalo įmonių grupė, kurioje dirba beveik 500 žmonių: UAB "Gulbelės prekyba", UAB "Gulbelės kepyklėlė“, kavinė-picerija "Kiba", cukrainė "Laimė" ir restoranas „Kuchmistrai“. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – 59 nedidelių parduotuvių tinklas Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje bei Prienuose priklausantis didžiausiam Lietuvoje prekybos įmonių aljansui „Aibė".

UAB "Gulbelė" taip pat priklauso "Gulbelės kepyklėlė", cukrainė "Laimė", kavinė-picerija "Kiba", restoranas "Kuchmistrai" ir komercinis pastatas ARTIS.

„Gulbelės“, turinčios 62 parduotuves, apyvarta 2019 m. ūgtelėjo 5% iki 40,168 mln. Eur

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti