Eneba.com C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Helis play, UAB 304923415 LT100011905314 Gynėjų g. 4-333, LT-01109 Vilnius I-VII 00.00-24.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Vytis Uogintas, direktorius +370 682 36746 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Eneba.com - tai nauja skaitmeninių žaidimų parduotuvė, siūlanti juos įsigyti už žemiausią kainą.

Internetinėje parduotuvėje “Eneba” kiekvienas žaidėjas gali ne tik rasti sau patinkantį žaidimą, tačiau ir prisijungti prie tarptautinės žaidimų fanų bendruomenės, kuri nuolat seka industrijos naujienas, apie jas diskutuoja įvairiuose socialiniuose tinkluose.

Eneba.com išsiskiria ir tuo, kad turi didžiulę apmokėjimo būdų įvairovę, visą parą veikiantį klientų aptarnavimo padalinį, kuris padeda išspręsti visus galimus nesklandumus.

Siekdama savo užsibrėžto tikslo - padaryti žaidimus prieinamus kuo platesniam žmonių ratui - kiekvieną savaitę “Eneba” organizuoja didžiulius žaidimų išpardavimus.

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti