eurovaistine.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB EUROVAISTINĖ 124446859 LT244468515 Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius I-V 09:00 - 18:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Aušra Rubė, CEO 8 800 50005 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Kiekvieną akimirką daugiau nei 1500 EUROVAISTINĖS darbuotojų siekia būti tikruoju geros savijautos ir grožio partneriu – kasdien 270 EUROVAISTINĖSE visoje Lietuvoje vaistininkai profesionalai aptarnauja per 30 tūkstančių pacientų su receptais, o konsultantai pataria klientams, kaip dar labiau rūpintis savimi ir savo grožiu. Kiekvieną mėnesį EUROVAISTINĖSE sulaukiame daugiau nei 1,5 milijono apsilankymų.

EUROVAISTINĖ – vaistinių rinkos Lietuvoje lyderė.

Tyrimų bendrovės AC NIELSEN duomenimis, beveik pusei apklaustųjų EUROVAISTINĖ yra pagrindinė, mėgstamiausia ir kitiems rekomenduojama vaistinė.

Vaistinių tinklą šalies gyventojai labiausiai vertina dėl patrauklių akcijų, specialių pasiūlymų, papildomų paslaugų, patogios vietos, ilgų darbo valandų, profesionalių konsultacijų, malonaus aptarnavimo, plataus asortimento, jaukios aplinkos ir savitarnos skyriaus paslaugų.

Vaistinėse teikiama daugybė papildomų paslaugų. Vienos jų skirtos sveikatos gerinimui (kraujospūdžio matavimas, atskirai organizuojami gliukozės kiekio kraujyje tyrimai ir kt.), kitos – grožiui ir rūpesčiui savimi (odos tipo ir problemiškumo nustatyto testai, plaukų būklės testai, kosmetikos testavimas ir kt.).

Išskirtinis dėmesys skiriamas senjorams – senatvės pensinio amžiaus sulaukę žmonės gali įsigyti EUROVAISTINĖS SENJORO kortelę, su kuria ne tik kaupiami lojalumo eurai, bet ir taikomas išskirtinis pasiūlymas – iki 30 proc. nuolaida, perkant 3 ir daugiau prekių.

Nuo 2014 m. apsipirkti EUROVAISTINĖJE galima ir internetu.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Tyrimai

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti