Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA akcijų leidinys, Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA proginis prekių katalogas, Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Farma24.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Strateginiai partneriai, UAB 304047858 LT100009824717 Islandijos pl. 131G, LT-49169, Kaunas 7/24

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Povilas Tvarijonas +37069420600 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


farma24.lt – elektroninė parduotuvė, siūlanti bene universaliausią natūralios medicinos bei ekologiškos kosmetikos prekių asortimentą.

Taikydami rinkos pokyčius praktikoje ir atsižvelgdami į pirkėjo norus, jau dešimtmetį plečiame kokybiškų sveikatos ir medicininės technikos prekių spektrą – maisto papildai, pastilės, vaistažolės, arbata, gerųjų bakterijų raugai, eteriniai aliejai, kosmetika, kraujospūdžio matuokliai, termometrai, inhaliatoriai, svarstyklės, batų džiovintuvai, masažuokliai, pulso matuokliai, žingsniamačiai ir kt.

Ypatingą dėmesį skiriame savo teikiamų paslaugų kokybei.

Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį, todėl galime kvalifikuotai aptarnauti klientus ir partnerius pagal individualią situaciją. Siūlome paprastą, bet organizuotą sveikatos priežiūros prekių apsipirkimą internetu pigiau ir užtikriname visišką saugumą.

Užsukę pas mus rasite:

- aukščiausios kokybės medicinos techniką, skirta individualiai profilaktikai, gydymui ar tiesiog gerai savijautai palaikyti.

- Aromaterapija, gerųjų bakterijų raugai, vaistažolės ir dar daugiau leis Jums atrasti naujus ir svarbiausia natūtalius būdus sveikatintis!

- O natūrali ir ekologiška kosmetika bei hieginos priemonės tikrai pateisins net išrankiausių lūkesčius!

KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA - tai keturi svarbiausi mūsų prekių asortimento kriterijai!

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA kontaktai: +37069420600

Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Farma24.lt - KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.