Farma24.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Strateginiai partneriai, UAB 304047858 LT100009824717 Islandijos pl. 131G, LT-49169, Kaunas 7/24

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Povilas Tvarijonas +37069420600 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


farma24.lt – elektroninė parduotuvė, siūlanti bene universaliausią natūralios medicinos bei ekologiškos kosmetikos prekių asortimentą.

Taikydami rinkos pokyčius praktikoje ir atsižvelgdami į pirkėjo norus, jau dešimtmetį plečiame kokybiškų sveikatos ir medicininės technikos prekių spektrą – maisto papildai, pastilės, vaistažolės, arbata, gerųjų bakterijų raugai, eteriniai aliejai, kosmetika, kraujospūdžio matuokliai, termometrai, inhaliatoriai, svarstyklės, batų džiovintuvai, masažuokliai, pulso matuokliai, žingsniamačiai ir kt.

Ypatingą dėmesį skiriame savo teikiamų paslaugų kokybei.

Esame sukaupę didesnę nei 10 metų patirtį, todėl galime kvalifikuotai aptarnauti klientus ir partnerius pagal individualią situaciją. Siūlome paprastą, bet organizuotą sveikatos priežiūros prekių apsipirkimą internetu pigiau ir užtikriname visišką saugumą.

Užsukę pas mus rasite:

- aukščiausios kokybės medicinos techniką, skirta individualiai profilaktikai, gydymui ar tiesiog gerai savijautai palaikyti.

- Aromaterapija, gerųjų bakterijų raugai, vaistažolės ir dar daugiau leis Jums atrasti naujus ir svarbiausia natūtalius būdus sveikatintis!

- O natūrali ir ekologiška kosmetika bei hieginos priemonės tikrai pateisins net išrankiausių lūkesčius!

KOKYBIŠKA, NATŪRALU, EKOLOGIŠKA ir VEIKSMINGA - tai keturi svarbiausi mūsų prekių asortimento kriterijai!

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti