fera.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB Etina 304013375 LT100009402418 Panerių g. 34, LT-03209 Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Donatas Stasytis +370 673 45565 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Fera.lt myli gyvūnus, todėl mūsų misija yra rūpintis, kad Jūsų augintinis būtų visada laimingas ir sotus. Jei ir Jūs mylite gyvūnus – įsimylėsite Fera.lt!

Mūsų parduotuvėje rasite daugiau nei tūkstantį prekių gyvūnams – nuo maisto ir skanėstų iki gultų ar akvariumų. Lengvai suprantamas puslapis ir detalūs produktų aprašymai padės Jums visa tai surasti be sunkumų.

Apsipirkdami Fera.lt parduotuvėje turėsite daugiau laiko, kurį galėsite praleisti su savo šeima bei augintiniu. Pamirškite ilgas parduotuvių eiles, nes pas mus Jūs visada eilėje pirmas! Visas prekes, reikalingas Jūsų geriausiam draugui, pristatysime tiesiai į namus.

Pirkdami didesnį kiekį gyvūnų maisto - sutaupysite. Taip pat Jums nereikės rūpintis prekių pristatymu, nes kurjeris pristatys prekes iki pat Jūsų durų. Laimingo šeimininko - laimingas ir sveikas augintinis.

Gaukite tai ką užsisakote! Mūsų ypatinga komanda yra tam, kad tai užtikrintų. Jei užsakyta prekė Jums nepatiko, galėsite ją grąžinti. Mes dirbame dėl Jūsų ir Jūsų augintinio!

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti