Internetinės vaistinės Gintarine.lt, UAB Gintarinė vaistinė, UAB Norfos vaistinė, UAB Limedika atsiliepimai, vertinimai, komentarai, skundai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai,kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Gintarine.lt publikuoti Lietuvos žiniasklaidoje. Sužinok Gintarine.lt prekių kainas ir palygink su Eurovaistine.lt, Camelia.lt, Amazon.de, Pigu.lt, Barbora.lt, IKI, Rimi, Maxima, Lidl. Palygink kainas, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Gintarine.lt veiklos sritys: receptiniai ir nereceptiniai vaistai, vitaminai ir maisto papildai, kosmetika ir higiena, chirurgijos prekės, slaugos priemonės, vaistažolės, prekės, skirtos nėščiosioms ir kūdikiams. #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Gintarine.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB „Gintarinė vaistinė“ 125877727 LT258777219 Erdvės g. 51, Ramučiai, LT-52114 Kauno r. I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Rūta Bagdonavičienė, generalinis direktorius 8 800 10008 [email protected] 8 37 320220
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Apie 250 „Gintarinių vaistinių“ tinklas priklauso įmonei „Nacionalinė farmacijos grupė“, ji taip pat valdo maždaug 100 „Norfos vaistinių“. Pačią „Nacionalinės farmacijos grupę“ netiesiogiai valdo Lenkijos farmacijos koncernas „Pelion“.

Vaistinės įkurtos patogiose vietose: prekybos centruose IKI ir Norfa, gydymo įstaigose, miestų centruose ir miegamuosiuose rajonuose.

UAB „Limedika“ užsakant į namus
UAB „Gintarinė vaistinė“ užsakant į „Gintarinę vaistinę“
UAB „Norfos vaistinė“ užsakant į „Norfos vaistinę“

Gintarine.lt veiklos sritys: receptiniai ir nereceptiniai vaistai, vitaminai ir maisto papildai, kosmetika ir higiena, chirurgijos prekės, slaugos priemonės, vaistažolės, prekės, skirtos nėščiosioms ir kūdikiams.

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Tyrimai

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

„Gintarinė vaistinė“ kaltina „alfa.lt“ reketu dėl reklamos, portalas mato norą užtildyti


Plačiau: https://www.vz.lt/rinkodara/2019/02/19/gintarine-vaistine-kaltina-alfalt-reketu-del-reklamos-portalas-mato-nora-uztildyti#ixzz5gAg00bd6

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti