Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB „Gintarinė vaistinė“ 125877727 LT258777219 Erdvės g. 51, Ramučiai, LT-52114 Kauno r. I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Rūta Bagdonavičienė, generalinis direktorius 8 800 10008 [email protected] 8 37 320220
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2018-10-22

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


#30
Žemesnis skaičius rodo aukštesnį parduotuvės populiarumą: 1 - populiariausia parduotuvė, 2 - mažiau populiari parduotuvė ir t.t.

REITINGO PASKELBIMO DATA: 2019-01-10

InternetoParduotuvės.lt - populiariausių elektroninių parduotuvių Lietuvoje reitingas, kuriame vertinamas svetainės populiarumas pagal viešai skelbiamą bei parduotuvių pateiktą informaciją, tokią kaip el. parduotuvės pardavimai Lietuvoje, lankytojų srautas iš Lietuvos, naujienlaiškio prenumeratorių ar socialinių tinklų sekėjų bazės dydis.

Į reitingą įtraukiamos visos žinomos elektroninės parduotuvės, kurios siunčia savo prekes į Lietuvą. Reitinge talpinamos ne tik fizines prekes, bet ir paslaugas bei virtualias prekes siūlančios parduotuvės. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt


UAB „Limedika“ užsakant į namus
UAB „Gintarinė vaistinė“ užsakant į „Gintarinę vaistinę“
UAB „Norfos vaistinė“ užsakant į „Norfos vaistinę“
GINTARINĖJE vaistinėje galite pasitikrinti vartojamų VAISTŲ SUDERINAMUMĄ, kas leidžia užkirsti kelią sveikatos sutrikimams, kuriuos gali sukelti netinkamas vaistų kombinacijų vartojimas.

 

Kategorijos

Tyrimai

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti