Gitana.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Gitana UAB 140581297 LT405812917 Bičiulių g. 32, Budrikų k., LT-96320 Klaipėdos raj. I-V 08.00-18.00; VI 09.00-14.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Virginijus Kreišmonas +370 46 410881 [email protected]
Pricer.lt

 

Gitana UAB, internetinė parduotuvė Gitana.lt

UAB "Gitana" įkurta 1992 m. Klaipėdoje. Šiuo metu įmonės skyriai veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje. bei Latvijoje - Rygoje ir Liepojoje.

Įmonė bendradarbiauja su profesionalių įrankių bei įrangos gamintojais, todėl savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES galiojančius kokybės standartus.

Istorija

Jau daugiau nei 25 metus patirties turinti UAB „Gitana“ įkurta 1992 m. rugsėjo mėnesį Klaipėdoje, prekiauja statybai, pramonei ir automobilizmui skirtais profesionaliais įrankiais, įranga ir jų dalimis.

Kompanijos sėkmės istorija prasideda pirmojo Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečio laikotarpiu, kuomet atgavus Lietuvos nepriklausomybę, plėtojant veiklą didelę įtaką darė civilinės ir pramoninės statybos permainos. Įmonės, savo veiklos perspektyvas siejančios su pažangiomis technologijomis ir efektyviu darbo organizavimu, buvo pirmosios mūsų klientės. Statybos bei pramonės įmonių aprūpinimas kokybiškais įrankiais, jų parinkimas efektyviam darbui, patikima įrenginių priežiūra tapo vienu pagrindinių mūsų įmonės prioritetų.

UAB „Gitana“ yra tiesioginė daugelio įrankių ir įrenginių gamintojų atstovė Lietuvoje. Mūsų įmonės sandėliuose yra apie 60.000 skirtingų pavadinimų ir specifikacijų prekių, o išplėtotas prekybos tinklas ir sklandi tiekimo sistema užtikrina operatyvų klientų aprūpinimą visoje Lietuvoje. Techninių klausimų sprendimo patirtis, didelė informacinė bazė ir nuolatinis darbuotojų tobulinimąsis leidžia Jums pateikti naujausius gamintojų siūlomus technologinius sprendimus.

Gitana UAB veiklos sritys: įrankiai, metalas, apdirbimas, gaminiai, plovyklų, autoservisų, degalinių įranga, pramonės įrengimai, statybinės medžiagos, suvirinimas ir suvirinimo aparatai

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti