Parduotuvės Ikea.lt, UAB Felit, IKEA Lietuva atsiliepimai, vertinimai, komentarai, skundai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai,kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Ikea.lt publikuoti Lietuvos žiniasklaidoje. Sužinok Ikea.lt prekių kainas ir palygink su Amazon.de, Topocentras.lt, 1a.lt, RDE.lt, Bigbox.lt, Senukai.lt, Rimi, Maxima, Lidl. Palygink kainas, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Ikea.lt veiklos sritys: baldai ir prekės virtuvei, voniai, svetainei, miegamajam bei visiems namams,  ūkio prekės, vaikų prekės. Tekstilė ir kilimai, apšvietimas, lauko baldai. #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Ikea.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB Felit (IKEA Lietuva) 302491412 LT100005423711 Vikingų g. 1, LT-02182 Vilnius I-VII 10:00-21:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Johannes R Johannesson, generalinis direktorius +370 5 2500055 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Ikea.lt, UAB Felit (IKEA Lietuva)

Kai Ingvarui Kampradui buvo 17, jo tėvas jam padovanojo šiek tiek grynųjų pinigų. Šiuos pinigus jaunuolis panaudojo investicijai – taip 1943-aisiais gimė IKEA. Pavadinimas IKEA yra sutrumpinimas, susidedantis iš paties Ingvaro Kamprado pirmųjų vardo ir pavardės raidžių bei šeimos ūkio, kuriame gimė, pirmosios raidės (Elmtaryd) ir artimiausio kaimo (Agunnaryd).

Iš pradžių I. Kampradas prekiavo namams skirtomis prekėmis ir įvairiomis smulkmenomis. Pradžioje IKEA buvo paštu užsakomų prekių parduotuvė. Pirmąjį saloną IKEA atidarė 1953-aisiais, kad žmonės galėtų apžiūrėti ir paliesti prekes prieš užsisakydami. 1956-aisiais IKEA baldų rinkoje sukėlė revoliuciją, pasiūlydama baldus “plokščio paketo” pavidalu, kai pirkėjai įsigyja baldus atskiromis dalimis ir patys juos surenka. Tokia idėja atsirado, kuomet vienas iš darbuotojų pasiūlė nuimti stalo kojas, kad šis lengviau tilptų į automobilį. Pirmoji parduotuvė atidaryta 1958-aisiais Älmhulte. Šiandien IKEA turi daugiau nei 370 parduotuvių 47 šalyse, įskaitant frančizes.

2013 m. rugpjūčio 14 d. „Ikea“ parduotuvė atvėrė duris Vilniuje, tai pirmasis IKEA prekybos centras Baltijos šalyse.

Ikea.lt veiklos sritys: baldai ir prekės virtuvei, voniai, svetainei, miegamajam bei visiems namams,  ūkio prekės, vaikų prekės. Tekstilė ir kilimai, apšvietimas, lauko baldai.

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

IKEA Lietuvoje tapo pavyzdine IKEA parduotuve pasaulyje

Daugiau: https://madeinvilnius.lt/verslas/vilniaus-rinka/ikea-lietuvoje-tapo-pavyzdine-ikea-parduotuve-pasaulyje/

 

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti