irankiai-internetu.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
MB "Paukščio lizdas" 304279575 LT100010299014 Sluškų g. 7-17, LT-01100 Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Martynas Ruokis, direktorius +370 612 45879 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Mūsų elektroninėje parduotuvėje Irankiai-internetu.lt rasite įvairių statybos, virtuvės, laisvalaikio, sodo ir daržo priežiūros, santechnikos, turizmo, medžioklės, matavimo ir daug kitų sričių įrankių, skirtų tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Prekiaujame tokiais garsiais prekės ženklais kaip MILWAUKEE, MAKITA, FISKARS, RYOBI, GERBER, AEG. Mūsų parduotuvėje rasite daugiau kaip 3.000 skirtingų įrankių, todėl tikime, kad iš mūsų plataus asortimento, kurį nuolat atnaujiname bendradarbiaudami su žinomais gamintojais, rasite Jūsų poreikius labiausiai atitinkančią prekę.

Mes prekiaujame tik tokiais produkais, kuriems yra suteikiama gamintojo garantija. Jums pageidaujant priimsime prekę atgal ir grąžinsime pinigus, jeigu neįvykdysime skelbiamų sąlygų.

Jūsų patogumui prekes galima pirkti ne tik internetu, bet ir užsakyti telefonu. Užsakytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu, taip pat jas galima atsiimti DPD siuntų taškuose, Omniva ir Lietuvos pašto paštomatuose. Atsiskaityti galima tiek grynaisias pinigais, tiek lizingu, tiek pavedimu ar PaySera.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti