Irankiai.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Įrankiai.lt UAB 302561679 LT100005746714 Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius I-V 08:00-17:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Kęstutis Daukševičius, direktorius +370 5 208 0800 [email protected]
Pricer.lt

 

Įrankiai.lt UAB

UAB "Įrankiai.lt" vysto internetinę prekybą darbo įrankiais Skandinavijoje bei Baltijos šalyse. Grupės dukterinės įmonės: Verkter Sverige AB, Verkter Suomi Oy, Verkter Eesti Ou, Verkter Latvia SIA, Verkter Norge AS, Verkter Danmark ApS. Jau šiandien esame didžiausias darbo įrankių internetinių parduotuvių tinklas šiame regione. Ir toliau siekiame tobulėti ir būti konkurencingi ne tik Lietuvoje ir užsienyje.

Asortimentas

Esame vieni didžiausių Bosch, Makita, DeWalt, Metabo įrankių pardavėjų Lietuvoje. Nuolat ieškome geriausių kainų visoje Europoje, todėl netgi perkant kitur verta pas mus pasitikrinti kainas. Kainos vienodos ir internetinėje, ir mažmeninėje parduotuvėje. Prie kiekvienos prekės parašome prekės likutį bei datą, kada prekės bus pristatytos. Apie 70 procentų klientų užsako prekes jau esančias mūsų sandėlyje, kurias pristatome griežtai per 1 dieną, o Vilniuje ir Kaune galime pristatyti tą pačią dieną.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daugiau kaip 50.000 įvairių statybos įrankių ir priedų mėgėjams bei profesionalams, sodo įrankių, skirtų prižiūrėti ir puoselėti Jūsų sodybą ar namą. Parduotuvėje ir sandėlyje Viniuje visada turime apie 4.000 įrankių, kuriuos užsakius iki 15:30 pristatome jau kitą darbo dieną visoje Lietuvoje. Iš Vilniaus sandėlio prekes pristatome į visą ES per 1-5 darbo dienas.

Jei norite pamatyti prekes - laukiame Jūsų mažmeninėje parduotuvėje Vilniuje.

Patikimumas

Garantuojame, kad Jums pageidaujant priimsime prekę atgal ir grąžinsime pinigus, jei neįvykdysime sąlygų, kurias skelbiame. Pagal mūsų statistiką 98% užsakymų pristatome laiku. Kadangi esame įdiegę automatinę prekių priėmimo, atrinkimo, atkrovimo sistemas, pristatome tiksliai tai, ką klientai užsako. Džiaugiamės, kad net didėjant apyvartai klaidų skaičius vis mažėja.

Kokybės garantijos

Prekiaujame tik tais gaminiais, kuriems aptarnauti yra gamintojų sukurtos serviso tarnybos.

Servisas

Esame oficialus STIGA technikos servisas - teikiame tiek garantinį, tiek pogarantinį servisą. Taip pat priimame Festool, Bosch, Dremel, Makita, DeWalt, įrankius garantiniam servisui ir remontui.

Įrankiai.lt veiklos sritys: įrankiai, miško, sodo, vejos technika, statybos technika, įranga, nuoma, tvirtinimo detalės, elementai

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti