jysk.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB Jysk Baltic 110842955 LT108429515 Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius I-VII 10.00-22.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Dace Zundure, direktorė +370 652 89471 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Žmogus, kuris turėjo svajonę

Įkūrėjas - Lars Larsen

Lars Larsen gimė šiaurės vakarų Danijoje ir amato mokėsi dirbdamas audinių parduotuvėje. Vėliau jis įsitraukė į baldų verslą, kuriame dirbdamas ir subrandino idėją atidaryti nuosavą patalynės parduotuvių tinklą. Jis vargiai turėjo pinigų, tačiau buvo kupinas šviesių idėjų. Jaunam, ambicingam verslininkui pavyko greitai rasti ir daugybę tiekėjų, ir banką, norintį ir pasiruošusį jam padėti. Tas bankas, tai nedidelis Danijos banko „Norresundby“ filialas, su kuriuo įkūrėjas dirba ir dabar. Pirmąją JYSK parduotuvę Lars Larsen atidarė 1979 m. balandžio 2 d., Orhuso mieste, įsikūrusiame Jutlandijos pusiasalyje. Lars Larsen buvo labai ambicingas, tačiau jis niekada neįsivaizdavo, kad jo verslas augs kaip ant mielių.

Kas yra JYSK?

Iš Danijos kilęs JYSK parduotuvių tinklas, kurio misija –  pasiūlyti visiems platų prekių namams asortimentą, yra vienas sparčiausiai augančių „namų apyvokos prekių“ mažmeninės prekybos sektoriaus parduotuvių tinklų pasaulyje. JYSK sėkmės istorija prasidėjo 1979 metais, kai įmonės įkūrėjas ir vienintelis jos savininkas, verslininkas Lars Larsen, atidarė pirmąją savo parduotuvę Danijoje, vadovaudamasis paprasta idėja - visuomet pateikti pirkėjams puikų pasiūlymą. Įmonę šią filosofiją išlaikė iki šių dienų. Šiandien JYSK grupę sudaro daugiau nei 2 200 parduotuvių 37 pasaulio šalyse. Nors šiandien JYSK yra pasaulinis koncernas, jis visada išliko ištikimas savo skandinaviškoms šaknims. Tai atsispindi verslo kultūroje ir organizavime. JYSK Baltijos šalyse žinomas nuo 2001 metų, kai Latvijoje, prekybos centre "Alfa", buvo atidaryta pirmoji JYSK parduotuvė. Jysk Baltijos šalyse dirba pagal frančizės sutartį. 

Kuo mes prekiaujame?

JYSK siūlo platų prekių, skirtų namų atnaujinimui, asortimentą. Su JYSK, galite papuošti bet kokią gyvenamąją erdvę – nuo prieškambario iki vonios kambario. Viską, ko reikia kiekvieną dieną, rasite vienoje vietoje - patalynės, antklodžių, pagalvių, staltiesių, rankšluosčių, sodo ir kambario baldų, apšvietimo prietaisų, žvakių, popierinių rankšluosčių ir daugybę kitų naudingų prekių.

 

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti