KavosDraugas.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie KavosDraugas.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok KavosDraugas.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas KavosDraugas.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias KavosDraugas.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug KavosDraugas.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - KavosDraugas.lt akcijų leidinys, KavosDraugas.lt proginis prekių katalogas, KavosDraugas.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi KavosDraugas.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

KavosDraugas.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Maina & Co UAB, KavosDraugas.lt 302525811 LT100005545416 Savanorių pr. 45, Kaunas I-V 10:00 - 19:00, VI 10:00 - 15:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Aurimas Vainauskas, direktorius +370 699 44844 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų

KavosDraugas.lt - aistra kavai užvirusi palėpėje

„Kavos Draugas“ – tarptautinis kavos ir kavos aparatų mažmeninės prekybos tinklas, veikiantis Europoje pagal specialiai kiekvienai rinkai sukurtą vietinį vardą. Mes orientuojamės į išskirtinę pirkimo patirtį ir aukštos kokybės produkciją.

Mūsų sėkmės istorija prasidėjo 2010-taisiais, Lietuvoje, dviems draugams nusprendus įgyvendinti savo svajonę kavos industrijoje. Aistra kavai, kaip ir draugų ratas, augo – dabar, pagal „Business research center group“ atliktus tyrimus, esame vieni iš lyderių kavos aparatų rinkoje Baltijos šalyse. Čia nesustojame – svajojame gera kava dalintis su visu pasauliu.

Mes žinome: gera kava namie – tai pasimėgavimo akimirka. Kartais tai yra viskas, ko reikia. Mums rūpi, kad Tavo kava būtų tobula. Šviežia ir aromatinga.

Todėl daugelį metų gyvename domėdamiesi kavos rūšimis ir gamybos būdais. Žinome, kaip galima pasigaminti puikią kavą, jei nori, tik vieno mygtuko paspaudimu. Apie kavos aparatus nekalbame instrukcijų kalba – tam ir esame, kad pakalbėtume apie juos kaip draugai: paprastai, konkrečiai ir šiltai. Ir padėtume išsirinkti bei prižiūrėti viską, ko reikia, kad Tavo namuose visada rastųsi puodelis geros kavos.

Kavos Draugas – specializuotas kavos ir kavos aparatų pardavėjas Baltijos šalyse, turintis parduotuves Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Suomijoje.

Kavos Draugas išsiskiria išskirtiniu požiūriu į klientą – kiekvieną iš jų laikome savo draugu, kuriam siekiame padėti surasti geriausiai jo poreikius atitinkantį produktą ir, žinoma, pavaišiname puodeliu kavos ;)

Per dieną išgeriame šimtus kavos puodelių ir nuolat domimės kavos pasaulio pokyčiais bei naujienomis, kad galėtume užtikrinti šviežiausią ir patikimiausią informaciją savo klientams – kavos draugams.

Kavos Draugo internetinės ir fizinių parduotuvių asortimente galite rasti: kavos pupeles, kavos kapsules, kavos pagalvėles, maltą kavą, automatinius, pusiau atomatinius ir profesionalius kavos aparatus bei visus priedus jiems.

MŪSŲ VIZIJA
Tapti patraukliausiu prekybos tinklu Europos kavos rinkoje

MŪSU MISIJA
Dirbame tam, kad visos geriausios gyvenimo akimirkos būtų pagardintos šviežia ir kokybiška kava

Mūsų vertybės

DRAUGIŠKUMAS
Vertiname draugiškumą. Siekiame užmegzti nuoširdų ryšį su kiekvienu klientu, kolega ir verslo partneriu. Esame dėmesingi ir gebantys pasiūlyti tai, kas labiausiai tiktų kiekvienam
KOMPETENCIJA
Esame savo srities ekspertai ir gyvename domėdamiesi naujovėmis kavos pasaulyje. Mes nuolat tobulėjame ir su malonumu dalinamės sukauptomis žiniomis apie kavą ir kavos aparatus
AISTRA KAVAI
Kava mums nėra tik gėrimas - tai kultūra, gyvenimo būdas, laimingiausios akimirkos su draugais bei nesibaigiantys skoniai ir potyriai. Kava - tai mūsų gyvenimas
PAPRASTUMAS
Esame paprasti, nuoširdūs ir atviri. Paprastumas leidžia susitelkti į esmę ir skirti dėmesį svarbiausiems klausimams

Parduotuvių adresai:

Parduotuvė Vilniuje
Upės g. 9, prekybos centras „CUP“, III a.
I-VII 10:00 - 22:00
+370 5 2104473
[email protected]

Parduotuvė Vilniuje
P. Lukšio g. 32, „Domus“ galerija, rytinis įėjimas (prie SEB banko), II a. 54 kab
I-V 10:00 - 19:00, VI 10:00 - 16:00
+370 5 2740083
[email protected]

Parduotuvė Kaune
Jonavos g. 30, verslo centras „Jonavos 30“
I-V 09:00 - 19:00, VI 10:00 - 16:00
+370 37 216105
[email protected]

Serviso centras ir parduotuvė Kaune
Europos pr. 36, Kaunas.
I-IV 09:00 - 18:00, V 09:00 - 17:00
+370 672 44722
[email protected]

Parduotuvė Klaipėdoje
Naujojo sodo g. 1
I-V 10:00 - 19:00, VI 10:00 - 16:00
+370 46 474829
[email protected]

Verslo klientų aptarnavimas bei kavos aparatų nuoma (kontaktas):
+370 677 24494
[email protected]

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

KavosDraugas.lt kontaktai: +370 699 44844

KavosDraugas.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas KavosDraugas.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.