Kika.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
KIKA LT UAB 133095117 LT330951113 Baltų pr. 49B, LT-48233 Kaunas I-V 8-19

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Darius Šumskis 8 700 55005 [email protected] 8 37 407536
Pricer.lt

KIKA LT UAB

Prekės ženklo KIKA istorija prasidėjo dar tuomet, kai įmonių grupės savininkė Janita Januškauskaitė-Plungė būdama 16 metų gimtadienio proga įsigijo savo išsvajotą sidabrinį pudelį. Šis šuo, vardu Kika, įkvėpė Janitą domėtis gyvūnų priežiūra ir mityba, o bėgant metams jos meilė gyvūnams įtraukė į šią veiklą šeimos narius ir kitus žmones. Šeimos vertybėmis grįsta veikla išaugo į tvirtą rinkos lyderio pozicijų neužleidžiantį gyvūnų prekių parduotuvių tinklą KIKA, kuriantį tobulą pasaulį augintiniams ir jų šeimininkams.

Šiuo metu KIKA GROUP, UAB – tai tarptautinė įmonių grupė, kurią sudaro gyvūnų prekių parduotuvės KIKA Lietuvoje ir Estijoje, didmeninė prekyba su 700 partnerių, viena moderniausių gamyklų Šiaurės Europoje AKVATERA LT, UAB, čempionų namai – šunų veislynas TAURO KENNEL.

Baltijos šalyse iš viso veikia 128 KIKA parduotuvės: Lietuvoje – 75, o Estijoje – 53. Taip pat KIKA vykdo didmeninę ir internetinę prekybą (Lietuvoje – www.kika.lt, Estijoje – www.kika.ee).

Parduotuvėse KIKA galima įsigyti įvairių naminių gyvūnų (graužikų, paukščių, žuvų, roplių), taip pat maisto ir visų šiuolaikiškų priemonių, reikalingų šunų, kačių, graužikų, net egzotinių gyvūnų priežiūrai kad šeimos gyvenimas su augintiniu būtų lengvas, malonus ir teiktų džiaugsmo. KIKA parduotuvių asortimente – ir pasaulyje gerai žinomų prekių ženklų „Sera“, „Beaphar“, „Trixie“, „Savic“, „Juwel“, „Vitakraft“, „Versele Laga“ ir kt. produkcija. Parduotuvėse KIKA galima įsigyti ir Lietuvoje, gamykloje AKVATERA LT, UAB gaminamų šunų ir kačių pašarų „Nature‘s Protection“, „Araton“, „HiQ“ bei maisto graužikams ir paukščiams „Finko Domino Gold“.

Klientų patogumui didžiosiose parduotuvėse KIKA įrengtos gyvūnų kirpyklos. Čia teikiamos augintinių maudymo, kirpimo bei higienos priežiūros paslaugos. Kirpyklose naudojama naujausia moderni įranga: pakeliami stalai, pritaikyti kirpti visų dydžių gyvūnus, reguliuojamo aukščio vonios, stacionarūs džiovintuvai. Naudojami profesionalūs kirpimo įrankiai ir kosmetikos priemonės. KIKA kirpyklose maudomi ir kerpami ne tik šunys, bet ir kiti gyvūnai – katės bei triušiai.

Taip pat rūpinantis gyvūnų sveikata didžiosiose KIKA parduotuvėse įkurti veterinarijos kabinetai ir vaistinės, kuriose dirba kvalifikuoti veterinarijos gydytojai, galintys nemokamai pakonsultuoti augintinių sveikatos bei priežiūros klausimais. KIKA veterinarijos vaistinėse galima įsigyti gyvūnams skirtų vaistų, specializuotų priemonių bei gydomųjų ir dietinių pašarų.

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti