kilobaitas.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB „Kilobaitas“ 135198984 LT351989811 Savanorių pr. 213-8, Kaunas I-V 9-19; VI 10-17; VII 10-15

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Evaldas Mitkevičius +370 640 48004 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


UAB „Kilobaitas" vienas iš ilgiausiai veikiančių kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklų Lietuvoje. Nuo 1998 metų, t.y. jau 18 metų „Kilobaitas" džiugina pirkėjus bene mažiausiomis kainomis, didžiuliu prekių asortimentu. Mes džiaugiamės, kad kažkam suteikėme galimybę mėgautis savo pirmuoju kompiuteriu. Yra ir tokių, kurie džiaugiasi per tą laiką pakeitę penkis, šešis ar septynis kompiuterius. Vėl grįžtantys žmonės – geriausias mūsų darbo įvertinimas!

Vizija – tapti populiariausiu kompiuterinės ir skaitmeninės technikos prekybos tinklu Lietuvoje.

Misija – sukaupta patirtis leido optimizuoti turimą infrastruktūrą taip, kad minimaliausiais kaštais galėtume suteikti visapusiškai profesionalias paslaugas bene mažiausiomis rinkos kainomis. UAB „Kilobaitas" daugeliui asocijuojasi su maža kaina, individualia prieiga prie pageidaujamų poreikių ir patikimumu.

Tikslai:
Užtikrinti didžiausią stalinių ir nešiojamų kompiuterių asortimentą savo parduotuvėse. Stengtis užtikrinti mažiausias rinkos kainas. Kiekvieną klientą ir partnerį vertinti kaip individualius poreikius turintį subjektą. Kvalifikuotų darbuotojų pagalba suteikti visapusiškai profesionalų aptarnavimą nuo A iki Ž.

Vertybės:
Profesionalumas – mūsų komandoje dirba tik kvalifikuoti savo srities profesionalai, kurie nuolatos tobulina savo žinias gebėjimus ir įgūdžius įvairiuose seminaruose ir apmokymuose. Sąžiningumas – mes esame sąžiningi ir patikimi. To paties tikimės ir iš savo partnerių ir klientų. Lankstumas – mums nesvarbu ar planuojate pirkti pigią ar brangią prekę, pirmadienį ar sekmadienį, mokėsite grynais, kortele ar pavedimu, lyja ar sninga... mūsų komanda visada pasiruošusi Jums padėti. Atvirumas – mes visuomet išklausome klientų ir partnerių pastabas ir pastebėjimus. Į juos atsižvelgiame ir tobulėjame.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti