Kobi.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Kobus UAB 304285464 LT100011602119 Mituvos g. 5 B korpusas, LT-50132 Kaunas I-V 12:00 – 18:00; VI - VII nedirba

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Edvinas Vilius, Vadovas +370 700 77870 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Kobi.lt – neseniai į rinką įsiliejusi internetinė parduotuvė, prekiaujanti japoniškomis sauskelnėmis. Įmonės tikslas — pristatyti Baltijos šalių rinkai natūralias, kokybiškas japoniškas sauskelnes už geriausią kainą. Įmonės pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai, jis kilo iš japonų kalbos žodžio „yorokobi“ (liet. džiaugsmas).

Apie Kobi.lt

Siekiame kokybiško ir greito aptarnavimo, draugiško bendradarbiavimo ir Jūsų pasitenkinimo gauta preke. Tam, kad pasiektume šį tikslą, suformavome 8 patyrusių, jaunų bei perspektyvių skirtingų sričių specialistų komandą, kuri daro viską, kad Jums būtų skirtas ypatingas dėmesys. Prekiaujame tik originaliomis, tiesiai iš Japonijos atvežtomis Whito, Merries, Moony, Moony Natural ir Goo.N sauskelnėmis, todėl nusivilti dėl sauskelnių kokybės Jums tikrai neteks! Tikime, kad ilgainiui tapsime Jūsų mylima parduotuve, o Jūs — mūsų lojaliais klientais! Savo konkurenciniu pranašumu laikome komandos vieningumą, turimas žinias bei įgūdžius.

Apie produkciją

Taigi, kokie yra vartotojo esminiai poreikiai perkant vaikų priežiūros prekes? Tradiciškai, vartotojai ieško prekinių ženklų, kuriais gali pasitikėti. Tai paaiškina, kodėl šeimyniški prekiniai ženklai, tokie kaip “Pampers” ir “Huggies” užima didžiąją rinkos dalį pasaulyje.

Naujesni, nišiniai japoniškų sauskelnių prekiniai ženklai, tokie kaip Whito, Merries, Moony, Goo.N, taip pat sparčiai plečiasi daugelyje šalių. Taip yra dėl to, kad šios japoniškos sauskelnės pripažįstamos kokybišku, “premium” klasės produktu.

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti