Lankava.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Lankava UAB 149728275 LT497282716 Kepyklos g. 17, LT-62117 Alytus I - V 08.00-19.00; VI 08.00-15:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Mantas Karalius +370 610 42222 [email protected]
Pricer.lt

 

Lankava UAB, internetinė parduotuvė Lankava.lt

UAB "LANKAVA" siūlo dar platų prekių asortimentą ir geras kainas. Įmonė pasižymi profesionaliu aptarnavimu, todėl kiekvienas klientas čia sulaukia profesionalios konsultacijos ar protingo patarimo. "LANKAVOS" pardavėjai – savo srities specialistai, norintys ir galintys padėti bet kuriam savo pirkėjui.
Tiems, kurie ieško išskirtinių produktų, įmonės vadybininkai gali pasiūlyti prekių užsakymą iš katalogų. Remontuojantys savo būstą čia gali išsinuomoti darbui reikalingų profesionalių įrankių.
Klientų patogumui dirba didmeninės prekybos skyrius. Aktyvaus pardavimo vadybininkai gali atvykti pas klientus, atvežti dominančių prekių pavyzdžius bei katalogus, pateikti savo rekomendacijas ir konkrečius pasiūlymus. Bendradarbiavimas su "LANKAVA" leidžia taupyti ne tik pinigus, bet ir savo brangų laiką.
Įmonė turi per 800 prekybos partnerių Lietuvoje ir Užsienyje, yra inovatyvi ir novatoriška, atvira naujovėms, todėl visada ieško naujų verslo galimybių, naujų verslo partnerių – prekybininkų ar gamintojų.

„LANKAVOS” parduotuvėje parduodamas prekes galėsite įsigyti neišeidami iš namų - elektroninėje parduotuvėje. Jūs taupysite savo laiką, nes nereikės važiuoti į parduotuvę, ieškoti norimos prekės ir stovėti eilėje. Tiesiog užsisakykite norimą prekę čia ir ją pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti