neste.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB Neste Lietuva 211472890 LT114728917 P. Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius I-VII 00.00-24.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Ringaudas Steikūnas, gen. direktorius +370 5 212 3389 [email protected] +370 5 212 3194
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Mūsų misija – kurti ateitį.

Mes esame lyderiai, matantys ateitį, kupiną galimybių.

Visuomet mąstėme kitaip. Norime mesti iššūkį naftos perdirbimo pramonei pasiūlydami rinkai itin švarius degalus, pagamintus iš atsinaujinančių šaltinių.

Mūsų vizija – būti partneriu, siūlančiu sprendimus ieškantiems aplinkai draugiškų degalų.

Siekiame būti partneriu, siūlančiu klientams ne tik produktus, bet ir sprendimus. Visapusiški sprendimai, rasti bendradarbiaujant su klientais, leidžia sukurti pridėtinę vertę ir jiems, ir jų klientams, ir mums.

Inovacijos

NESTE gamindama ir parduodama švaresnius automobilių degalus yra naftos perdirbimo pramonės lyderė. Tam būtinos specifinės žinios ir nuolatinė naujovių paieška. Savo rinkose ir veikloje mes sugebame numatyti būsimas tendencijas ir, jei reikia, greitai į jas reaguoti.

Mes investuojame į naujų produktų, technologijų, veiklos būdų kūrimą ir darbuotojų potencialo plėtrą. Mes skatiname žmones mąstyti naujoviškai, nes tai – naujovių pagrindas.

Tobulumas

NESTE nori pasiekti pasaulinio lygio operacinę ir finansinę veiklą, kuri padėtų tapti viena geriausių naftos perdirbimo įmonių pasaulyje. Visada saugus darbas – būtina sąlyga norint šį tikslą pasiekti.

Gamyba

Produkcija gaminama keliose šalyse: produktai iš atsinaujinančių šaltinių gaminami Suomijoje (Porvoo), Nyderlanduose (Roterdame) ir Singapūre esančiose gamyklose. Produktai iš naftos gaminami Suomijoje (Naantali ir Porvoo). Be to, NESTE yra Bahreine esančios naftos gavybos platformos bendrasavininkė.

Mums svarbiausia – produkcija, turinti minimalų poveikį aplinkai. Visos NESTE gamyklos, kuriose gaminama produkcija iš atsinaujinančių šaltinių, turi „International Sustainability & Carbon Certification“ (ISCC) sertifikatus arba yra aprobuotos JAV Aplinkos apsaugos agentūros (angl. – U.S. Environmental Protection Agency). Be to, Poorvo, Naantali ir Roterdamo gamyklos turi ISO 14001 aplinkos sertifikatus.

 

Kategorijos

Tyrimai

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti