Ogmina.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Ogmina.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Ogmina.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Ogmina.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Ogmina.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Ogmina.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Ogmina.lt akcijų leidinys, Ogmina.lt proginis prekių katalogas, Ogmina.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Ogmina.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Ogmina.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Ogmina.lt, UAB 304584274 LT100011080819 Verkių g. 29, LT-09108 Vilnius 24/7

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Administracija 8 5 2741751 [email protected] 8 5 2741760
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Ogmina.lt, UAB

OGMINA savo veiklą pradėjusi dar 1995 metais, dabar yra vienas didžiausių buitinės technikos ir elektronikos ir kompiuterių pardavėjų Lietuvoje. OGMINA atstovauja LIEBHERR, ATLANT, BOSCH, SIEMENS, MIELE, MOSER ir daugeliui kitų žinomų prekinių ženklų. Esame patyrusi komanda, siekianti išrinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią techniką ir paslaugas.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Ogmina.lt kontaktai: 8 5 2741751

Ogmina.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Ogmina.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.