onus.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie onus.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok onus.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas onus.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias onus.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug onus.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - onus.lt akcijų leidinys, onus.lt proginis prekių katalogas, onus.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi onus.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

onus.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
onus.lt 301085825 LT100003433617 Molėtų g. 13, Didžioji Riešė, Vilniaus raj. ,Lietuva I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Mindaugas Marčiulionis +370 657 72255 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


UAB "ROMITEKA" įkurta 2007 metais. Mūsų pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba buitine technika.

2009 metais įmonė įvykdė savo plėtros projektus.

To pasekoje buvo atidaryta internetinė parduotuvė adresu www.romiteka.lt.

Prekės

Internetinėje parduotuvėje jums pateikiamas visas prekių asortimentas. Mūsų darbuotojai visada stengiasi pasiūlyti geriausią kainą ir patarti, kuri prekė būtų jums tinkamiausia. Pas mus dirba savo sritį puikiai išmanantys specialistai. Kiekvieną dieną yra papildomas asortimentas naujais produktais. Prekiaujame įvairių gamintojų buitine, audio-video technika : AEG-Electrolux, Electrolux, Zanussi, Liebherr, Siemens, Bosch, Elica, ISE, Kärcher, Sony, Miele, Philips, Samsung ir kt. Jei parduotuvėje neradote reikiamos prekės, visada galite susisiekti su mumis ir mes pasistengsime ištaisyti šia klaidą. Visos kainos yra derybų objektas. Mūsų tikslas - visada patenkintas klientas.

www.onus.lt

Didėjant kokybiškų prekių paklausai ir esant milžiniškai prekių įvairovei, sukūrėme internetine parduotuvę WWW.ONUS.LT. Čia pirkėjas ras tiktai atrinktas, kokybiškas prekes ir pilną informaciją apie produktą.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

onus.lt kontaktai: +370 657 72255

onus.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas onus.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.