UAB „Pigu“ skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie UAB „Pigu“ publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok UAB „Pigu“ prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas UAB „Pigu“, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias UAB „Pigu“ akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug UAB „Pigu“ akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - UAB „Pigu“ akcijų leidinys, UAB „Pigu“ proginis prekių katalogas, UAB „Pigu“ lipdukų lankstinukas. Visi naujausi UAB „Pigu“ leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

pigu.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Pigu, UAB 300866792 LT100003292317 Laisvės pr. 75, Vilnius, LT-06144 8-20

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Dainius Liulys +370 661 05555 [email protected] +370 661 05515
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta 2008-aisiais. 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota „Metų Gazelės“ apdovanojimu.

Vystydama prekybos internetu veiklą, UAB „Pigu“ 2011-aisiais įsigijo interneto parduotuvę Latvijoje - 220.lv . 2013-aisiais „Pigu grupė“ įsigijo kontrolinį Estijos įmonės „Dlb Trading OÜ“ akcijų paketą, vėliau tapo vienintele jos akcininke. Ši elektronine prekyba užsiimanti įmonė valdo internetines parduotuves dlb.ee (dabar kaup24.ee) Estijoje ir dlb.fi Suomijoje.

2014 metais „Pigu grupė“ plėtėsi ir Lietuvoje – įsigijo moterims skirtą e. parduotuvę „Sau.lt“, kurios prekėmis dar labiau išplėtė pigu.lt asortimentą.

2015 metais Pigu.lt pradėjo naudoti naują 10.000 kv. m. ploto prekių sandėlį.

2016 metais Pigu.lt atidarė pirmąją fizinę pardotuvę Vilniuje.

Pigu.lt veiklos sritys: kvepalai, kosmetika, parfumerija, buitinė technika, elektronika, baldai, interjero detalės, žaislai, apranga, avalynė, aksesuarai

Pigu.lt svetainėje siūlomi įvairūs kvepalai ir kosmetika, baldai bei namų interjero prekės, vaikams ir kūdikiams skirtos prekės, sporto, laisvalaikio bei turizmo prekių asortimentas. Taip pat pirkėjai gali įsigyti įvairios buitinės technikos ir elektronikos, kompiuterinės technikos, mobiliųjų telefonų, foto ir video įrangos, santechnikos, remonto bei šildymo sistemos kategorijos prekių.

#Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

Pardavimų valanda bendrovėje „Pigu“: svarbiau už netikėtumo efektą – pateisinti kliento lūkesčiai. Įvaizdys ar tikrovė?

https://www.vz.lt/pardavimai/2019/02/26/pardavimu-valanda-bendroveje-pigu-svarbiau-uz-netiketumo-efekta--pateisinti-kliento-lukesciai#ixzz5glxKibst

arunas

​​Tv3.ltVytautas Dovydaitis 2019.01.13: "Išaiškino, kaip prekybininkai kuria nuolaidas – retas tai žino"
https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/987018/isaiskino-kaip-prekybininkai-kuria-nuolaidas-retas-tai-zino

arunas

"Lygiai prieš 2 metus Pigu.lt paskelbė, kad atsisako ydingos praktikos, kai skelbiamos nuolaidos siekia 50-70%, neva pirkėjai nebetiki nuolaidomis, kurios pas kai kuriuos prekybininkus siekia net iki 90%.

Praėjus keliems metams, pagal tai ką matau užėjęs į pigu.lt, galiu spėti, kad perauklėti komplikuoto lietuviško vartotojo nepavyko..." - Jurgis Gylys, HEAD OF BUSINESS DIGITALIZATION, NFQ

Daugiau: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6483989391411855360

https://tvplay.tv3.lt/tv3-zinios/tv3-vakaro-zinios-10304435/ nuo 11:15 minutės

arunas

VZ.lt Publikuota: 2016-12-27 „Pigu.lt“ atsisako rodyti nuolaidas

„Pamatėme, kad kainų rodymas su pritaikyta nuolaida nebėra tai, ko ieško klientai. Nuolaidų medžioklės sezonas po truputį praranda savo reikšmę, klientai pirmiausia ieško reikiamos prekės už gerą kainą. Žinoma, įvertinome ir riziką, kad daliai klientų prie naujo kainų pateikimo reikės priprasti. Kurį laiką bus žmonių, kurie norės pirkti nuolaidą. Tačiau tikimės, kad padėsime pamatus šalies mažmeninėje prekyboje pereiti prie aiškaus ir paprasto kainų pateikimo klientams“, – sako p. Liulys.

„Pigu“ ne kartą buvo bausta už klaidinančią reklamą. Šių metų birželį Konkurencijos taryba skyrė 5.400 Eur baudą, o kovą buvo išrašyta 7.630 Eur bauda.


Plačiau: https://www.vz.lt/sektoriai/prekyba/2016/12/27/pigult-atsisako-rodyti-nuolaidas#ixzz5cF2RBzJO

arunas

DELFI.lt 2016 m. gruodžio 27 d. "Nuo šiol „Pigu.lt“ e. parduotuvėje nebelieka procentinių nuolaidų"
 
Nuo šiol „Pigu.lt“ e. parduotuvėje nebelieka procentinių nuolaidų – klientai matys vieną tuo metu galiojančią kainą, rašoma bendrovės pranešime spaudai. Pasak internetinės parduotuvės vadovo Dainiaus Liulio, iš esmės keisti kainodaros strategiją paskatino vis garsiau kritikuojamos prekybininkų vilionės didelėmis nuolaidomis ir besikeičiantys klientų poreikiai. „Sprendimas keisti kainos pateikimą klientui ir žengti prieš šiuo metu ypač įsitvirtinusią prekybininkų strategiją pirkėjus vilioti nuolaidomis buvo gerai apgalvotas ir ne kartą vertintas vykdant įvairius bandymus. Praktika nuolat ir beveik viską pardavinėti su viena už kitą didesnėmis nuolaidomis jau tampa ydinga, ir tai pastebi patys pirkėjai.
Jie nebetiki nuolaidomis, kurios pas kai kuriuos prekybininkus siekia net iki 90 proc. Žmonės vertina galutinę kainą ir priima sprendimą, ar ji priimtina mokėti už konkretų daiktą. Tą parodė ir mūsų bandymai, klientams skirtingai pateikiant tą pačią kainą. Pateikta viena kaina be nurodytos nuolaidos, lyginant su kaina prie kurios nurodoma prieš tai taikyta kaina ir nuolaida, dažnu atveju netgi paskatino įsigyti prekę“, – sprendimą atsisakyti nuolaidos rodymo aiškina D. Liulys, „Pigu.lt“ generalinis direktorius.

Daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/pigult-keicia-kainodara-nuolaidomis-nebevilios.d?id=7327691

arunas

Vz.lt: „Pigu“ grupės nuostoliai praėjusiais metais išaugo 5 kartus

„Pigu“ praėjusiais finansiniais metais (nuo 2017-04-01 2018-03-31) gavo 86,793 mln. Eur konsoliduotų pajamų – 20,4% daugiau nei ankstesniais finansiniais metais, kai grupės apyvarta buvo 72,109 mln. Eur.
Grupė patyrė 2,827 mln. Eur konsoliduotų grynųjų nuostolių – 5,1 karto daugiau nei ankstesniais finansiniais metais (551.000 Eur).
„Pigu“ teigimu, praėjusiais finansiniais metais grupė aptarnavo  700.000 pirkėjų, aptarnautas užsakymų kiekis – 2 mln. siuntų per metus.
Grupę sudaro internetines parduotuves Baltijos šalyse valdančios bendrovės „Pigu“, Latvijos „Pigu Latvija“ ir Estijos „DLB Trading“. taip pat reklamas paslaugas teikianti Lietuvos įmonė „Tunevla“.
Šiuo metu 100% „Pigu“ akcijų valdo Lenkijos „Morele Group“, kurios didžiausias akcininkas yra Lenkijos privataus kapitalo investicijų bendrovės „MCI Management“ fondas „MCI. PrivateVentures“.

Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/2018/12/13/pigu-grupes-nuostoliai-praejusiais-metais-isaugo-5-kartus#ixzz5Zb1ozpKi

#Pigu #PiguLatvija #DLB #Tunevla #Morele #MCI

arunas

Konkurencijos taryba nustatė, kad 2015 m. liepos 29 d. internete ir naujienlaiškyje bendrovės skleista reklama „Didysis vidurvasario išpardavimas; Kvepalų ir buitinės technikos super pasiūlymai vienai dienai!; iki – 80 %“; „SUPER pasiūlymas! Kvepalai ir buitinė technika iki – 80 % pigiau!“ klaidino pirkėjus. Vartotojams buvo siūloma įsigyti dviejų skirtingų kategorijų prekių pigiau, tačiau paaiškėjo, kad su maksimalia 80 proc. nuolaida akcijos metu buvo siūlomi tik vieni kvepalai, o buitinei technikai aukščiausia taikyta nuolaida (pagal www.pigu.lt tinklalapyje nurodytą informaciją) siekė tik 58 proc.

VAAT pripažino, kad tokią reklamą pamatę vartotojai galėjo tikėtis rasti pakankamai prekių su nurodomomis didžiausiomis nuolaidomis. Vartotojų atžvilgiu nėra teisinga skleisti informaciją, kad taikoma nuolaida iki 80 proc., jei ši galioja tik vienai prekei, o kito asortimento prekėms – ne.

Daugiau: http://kt.gov.lt/lt/naujienos/vaat-pigu-reklama-klaidino-vartotojus

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

UAB „Pigu“ kontaktai: +370 661 05555

UAB „Pigu“ skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas UAB „Pigu“, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.