Rasa.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Druskininkų RASA UAB 252143350 LT521433515 Baravykų g. 3, LT-66181 Druskininkai I-V 08.00-12.00 ir 13.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Jolita Jolanta Sinevičienė +370 673 74546 [email protected]
Pricer.lt

Druskininkų RASA UAB, internetinė parduotuvė e-rasa.lt

1999 metais įkurta UAB Druskininkų Rasa yra viena iš didžiausių ir moderniausių vandens gamintojų Lietuvoje. Bendrovė savo veiklą vykdo mineralinio vandens gamybos srityje.

Druskininkų Rasa mineralinį vandenį išgauna tik Druskininkuose iš unikalaus mineralinio vandens kupolo skirtingų vietų.  Paprastai sūriausias vanduo formuojasi centrinėje kupolo dalyje, o jo pakraščiuose palaipsniui pereina į gėlą.

Iš gręžinių išgautas natūralus mineralinis ir geriamasis vanduo neskiedžiamas, į jį nededami jokie priedai. Visi vandenyje glūdintys mineralai – natūraliai subalansuoti pačios gamtos.

​​​​​​​Druskininkų Rasa gręžiniai

Gręžiniai įrengti naudojant tik tokias medžiagas, kurios apsaugo išgaunamą natūralų mineralinį ir geriamąjį vandenį nuo pokyčių, tad vanduo nepraranda savo savybių ir po išpilstymo. Speciali technologija užtikrina, kad išpilstant vanduo neturi sąlyčio su oru.

Druskininkų Rasa turi 1 geriamojo vandens ir 3 skirtingos mineralizacijos natūralaus mineralinio vandens gręžinius: Rasa LIGHT, RASA, ARAS. Iš šių gręžinių į rinką patenka trys skirtingi prekinio ženklo RASA produktai, pavadinti tokiais pačiais vardais, kaip ir gręžiniai:

Rasa LIGHT - lengvas, itin švelnaus skonio, turintis mažai mineralų, tinkamas vartoti kasdien visai šeimai.
RASA - natūralus mineralinis vanduo su puikiai gamtos subalansuotu mineralinių medžiagų kiekiu. Jo skonis yra pakankamai  švelnus, geriant juntamas lengvas sūrumas.
ARAS - išskirtinai stipraus, išraiškingo skonio, natūralaus kalcio ir magnio šaltinis.

Kokybės ir maisto saugos vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 9001 ir ISO 22000 valdymo sistemas, kurios garantuoja aukštą valdymo ir gamybos kokybę.

Įmonė nuolatos investuoja į vandens išpilstymo, pakavimo įrangą. 2017 metais atnaujinti produktų pakavimo įrengimai.

    2003 metais RASA buvo pripažintas ir įvertintas aukso medaliu kaip pirmasis lietuviškas silpnai gazuotas natūralus mineralinis vanduo.
    2009 metais RASA buvo pripažintas ir įvertintas aukso medaliu kaip vienintelis lietuviškas natūralus mineralinis vanduo.

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti